האם העסק שלכם זקוק ליועץ?

שאלתם את עצמכם פעם כמה שווה הזמן שלכם?

האם כמות המטלות המוטלת עלי היא גדולה מידיי בכדי שאוכל לבצען כיאות?

האם אני יכול.ה לעשות עבודה טובה כמו מקצוען בתחום זה?

גם אם יש לכם את הידע והכישורים לבצע את רוב המטלות?  

בעלי עסקים קטנים נוטים להעדיף להיות מעורבים בכל היבט של פעילותם, החל מבחירת סוג מכונת הקפה וכלה בהכנת קמפיין שיווק לעסק. רבים מהם מתקשים להאציל משימות לעובדים או עוזרים אחרים. עם זאת, כאשר אתה בעל עסק קטן ומבלה זמן רב מדי בפעילויות שאינן בליבה העסקית, כדאי לך לשקול להסתייע בייעוץ חיצוני.

בשלבי ההקמה של העסק, מגבלות פיננסיות מחייבות לעתים שבעל העסק יהיה מעורב בפעילות רבות ואפילו רבות מידי, אך ככל שהעסק  מתבגר והרווחים גדלים, ישנם צרכים רבים שמבוצעים טוב יותר על ידי מומחים חיצוניים בתחום. המורכבות ההולכת וגדלה של טכנולוגיית המידע, חוקי המס והעסקה, התקנות והיבטים משפטיים אחרים סביב העסק יכולה להוות "עקב אכילס" לעסק. יועצים ומומחים עסקיים יכולים לעזור לבעלי עסקים לנהל את המורכבויות הללו.

להלן רשימה של סוגי יועצים ומומחים שיכולים להקל עליכם לנהל את העסק

יועץ מומחה להקמת עסק חדש  / סטרטאפ – לעתים תהליך הקמת עסק חדש יכול להיות מורכב ומבלבל. הצלחת העסק תלויה בהחלטות ובחירות שנבצע בשלב הגדרתו. הכנת תכנית עסקית, בחירת מודל עסקי מתאים, תכנון מהלכים שיווקיים יכולים להכריע את גורל העסק. בחירת אפיקי מימון ופניה לגיוס הון ראשוני הוא גם שירות הניתן על ידי יועץ. יועץ טוב ומנוסה הוא נכס לכל יזם שמקים עסק.

רואה חשבון או יועץ פיננסי – יכולים לעשות הרבה יותר מאשר להסביר שינויי מס ולחשב את המיסים. רואה חשבון יכול לעזור לך לנווט במבוך חוקי המס וספק את הייעוץ הפיננסי הדרוש לך כדי לנהל ולהצמיח את העסק שלך, להציע המלצות כיצד להפחית את המסים שלכם, ספק עצות לגבי דרכים לצמצום עלויות העסק. יועץ פיננסי יכול לסייע לך להתמודד עם צורכי התזרים, לנהל את ההוצאות ועזור לך לגייס מימון במידת הצורך ממקורות שונים.

טכנולוגיית מידע (IT) האם אתם בקיאים בכל החדשנות שקוראת בתחום טכנולוגיית המידע? טכנולוגיית מידע  היא אחד התחומים המשתנים במהירות הרבה ביותר בעסקים מכיוון שטכנולוגיה חדשה משפיעה באופן קבוע על התקנים או מערכות תוכנה, הגנות סייבר  והתייעלות של תהליכים עסקיים . אלא אם כן העסק שלך הוא בתחום טכנולוגיית המידע או שאתה בקיא בכל דרך אחרת בתחזוקת התקני חומרה ובפתרון בעיות תוכנה, מומלץ להתייעץ ביועץ טכנולוגיית מידע (IT) לפחות אחת לשנה.

יועצי משאבי אנוש – ההתמודדות עם סוגיות הקשורות לכוח אדם היא לעתים קרובות קשה וגוזלת זמן. חלק מהעסקים הקטנים אינם יכולים להרשות לעצמם את ההוצאות של עובד ייעודי. יחד עם זאת, לעסקים עם אסטרטגיות משאבי אנוש ברורה יש בדרך כלל סביבת עבודה טובה יותר ומורל גבוה יותר, מה שמאפשר שימור העובדים ומפחית את עלויות מחזר הגיוס. לכן, ייתכן שתרצה לבצע מיקור חוץ של פונקציות משאבי האנוש בעסק.

יועצי שיווק ומכירות – שיווק מוצלח חיוני למשיכת לקוחות ולשימורם – הצורך מספר אחד עבור רוב העסקים.  למרבה הצער, שיווק זו התמחות שרוב בעלי העסקים הקטנים אינם  מצטיינים בה, ולמרות זאת אינם יכולים להרשות לעצמם להעסיק אנשי מכירות במשרה מלאה. יועץ השיווק/מכירות הנכון לעסק צריך להיות בעל רמה גבוהה של מומחיות בתעשייה שלך ולהיות מסוגל להביא רעיונות חדשים, כמו גם עצות בדוקות ואמיתיות כיצד לפתח אסטרטגיות וקמפיינים.

יועץ ביטוחים וסיכונים – יועץ לסיכונים עסקים וביטוחים הוא אחד החשובים ביותר. מעבר לדרישות החוק בנוגע לביטוחי חבויות ועובדים, יועץ סיכונים יכול לעזור לכם לאתר נקודות כשל אפשריים וכיצד להתמודד כדי להקטין את הסיכון. ניתוח טבלת סיכונים ותוכנית התמודדות ביחד עם ביטוחים מתאימים הוא תנאי הכרחי בניהול כל עסק.

יעוץ משפטי – עורך דין מסחרי טוב וזמין בעת הצורך יכול להיות בעל ערך כאשר מתמודדים עם נסיבות הכרוכות בסוגיות משפטיות מורכבות יותר או עשויות להיות כרוכות באחריות. עורך דין יכול לנתח את הבעיות ואת הסיכונים הנגזרים והציע אופני פעולה שונים.  התחומים הנפוצים ביוצר בהם זקוק בעל העסק הקטן לשירותי עו"ד הם:

  1. הסכמי העסקה
  2. הסכמי שותפות או הקצאות מניות
  3. תביעות וצעדים משפטים נגד העסק שלך
  4. הסכמי רכישה או שכירות של נדל"ן
  5. רגולציות ותקינה
  6. סוגיות של סימנים מסחריים או זכויות קניין רוחני

יועצים נוספים – כמובן שיש עוד תחומי ייעוץ רבים נוספים שבעל עסק יכול להעזר בהם כדי לממש את מטרותיו ביניהם יועצי מומחים להקמת אתרים, מקדמי פרסום ממומן בדיגיטל, מעצבים, גרפיקאים, יועצים אסטרטגים ורבים נוספים. העקרון הוא זהה. לחפש להעזר במומחיות קיימת ובניסיון הנצבר בנקודת זמן רלוונטית כדי לצמצם את "עקומת הלמידה" ולבצע קפיצת מדרגה בעסק. "רומא לא נבנתה ביום אחד" וגם את העסק נפתח ונצמיח לאורך מחזור חייו.

כיצד למצוא ולשכור יועץ

אחת השיטות המקובלות למציאת יעוץ מתאים לעסק היא מפה לאוזן, יחד עם זאת יועץ שמתאים לעסק מסוים ודינמיקה מסוימת לא תמיד מתאים לעסק אחר. לכן  אנו יצרנו עבורכם את מאגר היועצים של מטי אונליין, בו רשומים מאות יועצים מכל הארץ.  המאגר מאפשר לכם לאתר יועצים ומומחים בעשרות תחומי התמחות באמצעות מערכת חיפוש מתקדמת או על יד עיון במאמרים רלוונטיים שלאחריהם יופיעו היועצים הרלוונטיים לאותו מאמר. תוכלו לעיין בפרופיל שלהם, בתחומי ההתמחות, לקרוא המלצות ולפנות ישירות אל אותם יועצים רלוונטיים נסו ותיווכחו כמה זה פשוט – לחץ

רוצה הכוונה למידע או יעוץ של מומחה - רשום לנו ונעזור לך עכשיו!

WhatsApp יצירת קשר

נותני שירות ויועצים בתחומים בו עוסק המאמר

מיכאל גורודצקי

מומחה להקמה וקידום חנויות אינטרנטיות

שם המשרד

עדן שיווק וקידום עסקים

מיקום

פתח תקווה

0
שעת ייעוץ חינם

מיכאל גורודצקי

מומחה להקמה וקידום חנויות אינטרנטיות

יעוץ שיווקי אפיון והקמה חנויות אינטרנטיות

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
שם המשרד

רונאינסייט

מיקום

תל אביב - יפו

0

רון פלוטקין

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
שם המשרד

קידום החינוך

מיקום

תל אביב - יפו

0
שעת ייעוץ חינם

שמרית

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
שם המשרד

חן אמסלם -רואת חשבון

מיקום

אשדוד

0

חן אמסלם

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

יורם

יורם בן אבו מקדם אתרים עם ניסיון עתיר שנים מומחה בלהזרים לעסק שלך...

שם המשרד

קידום אתרים - New Seo

מיקום

עפולה

0
שעת ייעוץ חינם

יורם

יורם בן אבו מקדם אתרים עם ניסיון עתיר שנים מומחה בלהזרים לעסק שלך זרם בלתי פוסק של לקוחות משלמים מגוגל.

היי, שמי יורם בן אבו ואני מקדם אתרים מקצועי. אני מספק שירותי קידום אורגני וקידום ממומן בגוגל. אני עוסק בתחום של קידום אתרים משנת ובמהלך השנים צברתי ניסיון רב בתחומי הקידום האורגני בגוגל, קידום ממומן בגוגל וברשתות חברתיות ובניהול מוניטין ומחיקת תוצאות שליליות. במהלך השנים קידמתי בגוגל בהצלחה אתרים מסוגים שונים: חנויות מקוונות, אתרי תדמית, אתרי תוכן וסוגים רבים ונוספים של אתרים. קידום נכון בגוגל יכול לחשוף אותך לכמות רבה של גולשים רלוונטיים שיכולים להיות הלקוחות שלך.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
שם המשרד

02-6446597

מיקום

ירושלים

0
שעת ייעוץ חינם

צבי בן שחר

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

מריו רויסמן רואה חשבון

אנחנו מאמינים שעצמאים ובעלי העסקים הפרטיים הם המנוע של הכלכלה במדינה שחשוב לטפח...

שם המשרד

מריו רויסמן רואה חשבון

מיקום

באר שבע

0
שעת ייעוץ חינם

מריו רויסמן רואה חשבון

אנחנו מאמינים שעצמאים ובעלי העסקים הפרטיים הם המנוע של הכלכלה במדינה שחשוב לטפח אותם. אצלנו, מקבל את הליווי וההכוונה האישית שרלוונטיים לעסק שלו.  משרדינו שם את הלקוח ואת תודעת השרות בראש תשומת הלב. השרות הניתן ללקוח הינו אישי, פרטני ומקצועי ביותר.

השירותים שלנו מתחילים מהבנת צרכיו והיכרות עם הלקוח וממשיך לאורך כל חיי העסק: החל מפתיחת תיק, ניהול חשבונות, יעוץ מס שוטף, הכנת הדוח השנתי וייצוג שוטף ברשויות המס.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רוני צור

קידום סטארטאפים

שם המשרד

י.ט.ב. ייעוץ טכנולוגי בכ"מ

מיקום

רמת השרון

0
שעת ייעוץ חינם

רוני צור

קידום סטארטאפים

השכלה: טכניון BSC הנדסת חשמל, אוניברסיטת קולומביה, ניו יורק MSC מדעי המחשב ניסיון: ניהול פיתוח, שיווק וניהול כללי של חברות טכנולוגיות מוטות יצוא בתחומי מחשוב כללי, איסוף ועיבוד נתונים, בנקאות ופיננסים, תקשורת ותמסורת סלולרית. רקע כללי: ניסיון נרחב בתחומי פיתוח עסקי ושיווק תוך ניתוח חברות, איתור כשלים ובחינת מוצרים קיימים. הכוונת החברות לפיתוח שווקים ומוצרים חדשים תוך הסתמכות על טכנולוגיות מתקדמות. ליווי מתמשך של חברות לאורך ביצוע התכניות השנתיות והתכניות לטווח ארוך. שותפים: הכרות טובה עם קרנות השקעה, הרשות לחדשנות (המדען הראשי לשעבר), אקסלרטרים, משקיעים פרטיים וגופי תמיכה אחרים.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי במסגרת מעו"ף (בסבסוד הרשות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה)

שלומי אשכנזי

יעוץ עסקי

שם המשרד

מיקום

0
שעת ייעוץ חינם

שלומי אשכנזי

יעוץ עסקי

MBA הקמת חברות מרעיון ועד מכירה

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רועי וולר, עורך דין

עו”ד רועי וולר, מוסמך (M.A) במשפטים (אוניברסיטת בר-אילן), בוגר (L.LB) במשפטים (מכללת נתניה),...

שם המשרד

וולר ושות' משרד עורכי דין

מיקום

חיפה

0

רועי וולר, עורך דין

עו”ד רועי וולר, מוסמך (M.A) במשפטים (אוניברסיטת בר-אילן), בוגר (L.LB) במשפטים (מכללת נתניה), בוגר (B.A) ביחסים בינלאומיים ולימודי מזרח תיכון (האוניברסיטה העברית), מנהל סיכונים (C.R.O) וחבר האיגוד הישראלי לניהול סיכונים, מגשר, מנהל סיכונים (C.R.O), בוגר קורס דירקטורים, בוגר קורס מנכ”לים ברשויות המקומיות ובוגר קורס תכנון אזורי תעשיה.

עו”ד רועי וולר מחזיק בניסיון ניהולי עשיר ומשמעותי בשלטון המרכזי ובשלטון המקומי, במסגרת כהונתו במשך שנים כמנכ”ל המועצה האזורית גוש עציון, ולפני כן, במשך מספר שנים, כראש מטה שר התיירות וכנציג השר בוועדות השרים לחקיקה, בקבינט החברתי-כלכלי, ובוועדת השרים לפנים ושירותים בממשלה. לפני כן, כיהן במשך כ-שנים כיועץ בכיר ליו”ר ועדת הכספים בכנסת, וכעוזר פרלמנטרי ליו”ר הוועדה לביקורת המדינה בכנסת.

עו”ד רועי וולר מחזיק בניסיון עשיר ומגוון בתחום המוניציפאלי, דיני התכנון והבניה ובתחומי איכות הסביבה, והוא חבר בוועדת חברה וסביבה ובוועדת שלטון מקומי, של לשכת עורכי הדין. לצד זאת, מרצה במגוון מסגרות בתחומים המוניציפאליים ובתחומי איכות הסביבה, בין היתר עבור מרכז השלטון המקומי בישראל, בית הספר לניהול בכיר ברשויות המקומיות, מרכזי הפיתוח של משרד הפנים (מפע”מ), משרדי ממשלה, רשויות מקומיות ועוד.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רוצה הכוונה למידע או יעוץ של מומחה - רשום לנו ונעזור לך עכשיו!

WhatsApp יצירת קשר

מאמרים נוספים

איך מקימים עסק

icon

מתי כדאי לי לפתוח עסק צדדי מהבית (ולהמשיך לעבוד כשכיר)

מתי כדאי לי לפתוח עסק צדדי מהבית (ולהמשיך לעבוד כשכיר) פתיחת עסק...

קראו עוד ›
icon

איך להפוך תחביב לעסק קטן

איך להפוך תחביב לעסק קטן פתיחת עסק קטן יכולה להיות חוויה מתגמלת...

קראו עוד ›
icon

הקמתי עסק חדש, באיזו צורה עליי להתאגד?

טרם הקמת העסק, אתם נדרשים לבחור באיזו צורת התאגדות להירשם. אפשר להתאגד...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא איך מקימים עסק

הקמת עסק

icon

מדריך קצר להקמת סטודיו פילאטיס מכשירים

טיפים להקמת סטודיו לפילאטיס מכשירים פילאטיס מכשירים היא שיטת התעמלות ייחודית ויעילה...

קראו עוד ›
icon

איך להכין תכנית ניהול סיכונים לעסק

כל העסקים, גדולים כקטנים, מתמודדים עם מגוון גדול של סיכונים פוטנציאליים, לכן...

קראו עוד ›
icon

איך להכין תקציר מנהלים מוצלח?

תקציר המנהלים נועד למשוך את תשומת ליבם של הקוראים ולעודד אותם לקרוא...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא הקמת עסק

הקרן בערבות מדינה

icon

הקלות לעסקים בתחום המסים והכספים בעקבות המלחמה נכון ל 19.10.23

בחוזר זה ריכזנו את מרבית ההוראות הרלבנטיות בתחום המסים והכספים ליום 19/10/2023:...

קראו עוד ›
icon

מהיכן עדיף לי לגייס הלוואה לעסק, מהבנק או מקרן הלוואות? 

היכן כדאי לגייס מימון לעסק ומה נדרש לבצע. פעלו בהתאם והגדילו את...

קראו עוד ›
icon

איך להגיש בקשה לקרן בערבות מדינה במסלול הון חוזר?

מסלול הון חוזר (קרן בערבות מדינה) הלוואה זו מיועדת לעסקים קיימים אשר...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא הקרן בערבות מדינה

התייעלות עסקית

icon

איך לנהל את הזמן והמשימות בעסק שלכם בצורה יעילה?

ניהול זמן טוב דורש תרגול יומיומי של תעדוף משימות וארגונן באופן שיכול...

קראו עוד ›
icon

למדו איך לנהל זמן באופן אפקטיבי בעסק

האם אתם מרגישים סחוטים ובלחץ בלתי פוסק?  האם אתם חשים שאינכם עומדים...

קראו עוד ›
icon

כיצד לייעל את העסק?

רוב האנשים חושבים שביקורת פיננסית מתבצעת רק על ידי רואה חשבון מוסמך....

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא התייעלות עסקית

יעילות כלכלית

icon

איך לנהל מלאי באופן כלכלי

איך ניתן לחסוך כסף באמצעות ניהול נכון של מלאי?  אם ברצונכם שהעסק...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא יעילות כלכלית

יש לכם שאלה?

טופס פניה ליועצים ונותני שירות

מבולבלים למי לפנות? לחץ כאן להתיעצות »

תפריט נגישות