כיצד להגיב כאשר אינכם יודעים את התשובה לשאלת משקיע

 להתמודד עם מצב שלא התכוננתם אליו

 לעתים קרובות יזמים שואלים כיצד להציג את הרעיון שלהם בפני המשקיעים בצורה הטובה ביותר וכיצד להתמודד עם כל השאלות שלהם. חשש גדול שיש לרוב האנשים לפני שהם פונים למשקיע הוא לגבי קבלת שאלה שאין להם את התשובה אליה. הם מבקשים לדעת איך להתמודד עם מצב שבו הם נדרשים לענות תוך כדי תנועה, כשאינם מוכנים.

 האם מענה לא מספק יצנן את ההתלהבות של המשקיע מעסקה פוטנציאלית?

העצה הראשונה, מן הסתם, היא להשתדל לא להיות במצב הזה. אם אתם עושים שיעורי בית, מכירים את העסק שלכם וכבר עשיתם כל מה שדרוש כדי להבין את המודל העסקי שלכם, לתכנן את האסטרטגיה שלכם, לחזות את המספרים הצפויים ולהבין את הענף שאליו אתם נכנסים, אתם אמורים להיות מסוגלים לענות על רוב השאלות של המשקיעים,  ובכל זאת ייתכן ותישאלו על משהו שאינכם בקיאים מספיק לגביו.

 להלן חמישה "עשה ואל תעשה" כאשר משקיע שואל אתכם שאלה שאינכם יודעים לענות עליה.

 1. אל תיבהלו. התגובה הראשונה שלכם עשויה להיות להיכנס לפאניקה. שמרו על קור רוח, במיוחד כלפי חוץ.   נשמו עמוק. היו מוכנים לשאלה בלתי צפויה. לפעמים זה באמת משהו שהמשקיע רוצה לדעת, ופעמים אחרות הם רק רוצים לראות איך אתם מגיבים בשעת לחץ, לכן נסו לשמור על קור רוח ולהגיב באדיבות.
 1. אל תמציאו דברים.

אל תסתכנו בהמצאת תשובה. המשקיע לא יקנה את זה, וכנראה שואל את השאלה מלכתחילה מכיוון שיש לו ידע על הרעיון העסקי הזה או על התעשייה שלכם. הוא עלול לזהות תשובה טיפשית ואתם מסתכנים בכריית הבור שאליו תפילו את עצמכם 

 1. האם לשאול שאלה.

אם אתם חושבים שזה יעזור, בקשו מידע נוסף על שאלת המשקיע. וודאו שאתם מבינים בדיוק מה המשקיע שואל, ואם אפשר, שאלו שאלות שיעזרו לכם להבין מדוע הוא שואל את השאלה. לפעמים יזמים נבהלים מכיוון שהם חושבים שאין להם את התשובה, אך במציאות השאלה פשוט הוצגה אחרת ממה שציפו, או שנעשה שימוש באוצר מילים המוכר למשקיע אך לא ליזם. 

 1. שתפו את המשקיע בהרהורים שלכם לגבי שאלתו

אם אינכם יודעים את התשובה לשאלתו, אך יש לכם מידע אחר שלדעתכם רלוונטי, ספקו אותו. אם יש לכם מחשבות סביב השאלה, אך לא תשובות ישירות, השמיעו את המחשבות האלה. אם תהיתם גם לגבי התשובה לשאלה, אך אינכם יכולים להבין כיצד לברר את התשובה, שתפו את זה עם המשקיע ובקשו את עזרתו במציאת התשובה. המשקיעים אוהבים יזמים שניתן להדריך אותם ואשר מוכנים להקשיב ולעבוד יחד. 

 1. האם להודות שאינכם יודעים.

תתוודו. אמרו למשקיעים משהו כמו: "שאלות נהדרות. גם אני הייתי שמח לדעת את התשובה לזה, אחקור זאת ברגע שאצא מהפגישה ”.

אם הייתם כנים, והראיתם שאתם מבינים מדוע השאלה חשובה, ולאחר מכן גם נתתם לה חשיבות רבה יותר על ידי הבטחה לחקור ולעקוב, העברתם מסר שאתם שולטים במצב ומוכנים לעבוד עם המשקיע ולמצוא תשובות, וכי יש בעיניכם לדעותיו ולשאלותיו ערך.

 

הצגה  למשקיעים אינה פשוטה. ככל שתעשו זאת בתדירות גבוהה יותר, כך תשתפרו ותרגישו רגועים יותר כאשר ישאלו אתכם משהו שאינכם מצפים לו.

רוצה הכוונה למידע או יעוץ של מומחה - רשום לנו ונעזור לך עכשיו!

WhatsApp יצירת קשר

נותני שירות ויועצים בתחומים בו עוסק המאמר

ג'רמי רוטמן

RutmanIP הינו משרד לקנין רוחני עם ניסיון רחב בקידום פטנטים בתחומים מדעיים וטכנולוגיים. אנחנו...

שם המשרד

Rutman IP

מיקום

נתניה

0
שעת ייעוץ חינם

ג'רמי רוטמן

RutmanIP הינו משרד לקנין רוחני עם ניסיון רחב בקידום פטנטים בתחומים מדעיים וטכנולוגיים. אנחנו מלווים את היזמים עד לקבלת הפטנט, כולל איתור ובדיקת המצאות מקבילות, והערכת הסיכויים לקבלת פטנט. אנו מאמצים אסטרטגיה ייחודית לכל יוזמה כדי להגן עליה, בישראל ובעולם. אנו מציעים מגוון של שיטות הגנה על קנין רוחני: סימנים מסחריים, זכויות יוצרים, הגנה על עיצוב, וייעוץ אסטרטגי ליצירת יתרון תחרותי​.

  רישום הפטנטים עימנו הינו תהליך מובנה, צפוי ומוגדר תקציבית, עוד לפני תחילת העבודה. אין הפתעות בלתי צפויות, לא בתהליך העבודה ולא בעלויות.  בנוסף, הוא ייסד חברת תוכנה ועבד בלמידת מכונה ועיבוד תמונה.

ד״ר רוטמן, מייסד RutmanIP, נולד והתחנך בארצות הברית. הוא סיים בהצטיינות לימודי תואר B.Sc בפיזיקה מאוניברסיטת הרווארד, והמשיך משם ללימודי M.Sc ודוקטורט בפיסיקה בטכניון. לד״ר רוטמן יש מעל שנות ניסיון בעריכת פטנטים ויעוץ אסטרטגי לחברות להפיכת רעיונות של מיזמים לנכסים אסטרטגיים. יש לו רקע נרחב בתחום הפיסיקה, תוכנה וחומרה, הנדסת חשמל והנדסת מכונות, אנרגיה ירוקה ועוד. הוא דובר עברית ואנגלית ברמת שפת אם ופרסם מאמרים בכתבי עת מקצועיים מובילים. בנוסף, הוא ייסד חברת תוכנה ועבד בלמידת מכונה ועיבוד תמונה.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי במסגרת מעו"ף (בסבסוד הרשות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה)

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

מנטור עסקי במסגרת קרן שמש

שם המשרד

כדורי רונן, רואה חשבון MBA

מיקום

נתניה

0
שעת ייעוץ חינם

כדורי רונן

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אלכס

אלכס רובינוביץ' יועץ ומלווה עסקי, יועץ משכנתאות ופיננסים. תואר ראשון בכלכלה וניהול, התמחות...

שם המשרד

התנופה ייעוץ וליווי עסקי ומשכנתאות

מיקום

חיפה

0
שעת ייעוץ חינם

אלכס

אלכס רובינוביץ' יועץ ומלווה עסקי, יועץ משכנתאות ופיננסים.

 • תואר ראשון בכלכלה וניהול, התמחות במימון.

 • קורס מנהלי כספים מאוניברסיטה בר אילן.
 • בעל תעודת יועץ משכנתאות מורשה מטעם התאחדות יועצי המשכנתאות.

 • ניסיון של למעלה מ – שנים במתן שירותים פיננסיים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

 • ניסיון של שנים בתחום נדל"ן.

 • אני אחראי, יסודי, בעל תודעת שירות גבוהה ויחסים בינאישיים טובים, יכולת ניתוח תהליכים.

 • שותף בחברת התנופה – יעוץ וליווי עסקי ומשכנתאות.

אודות "התנופה – יעוץ וליווי עסקי" "התנופה" מתמחה במתן ליווי וייעוץ עסקי עבור קהל לקוחות רחב מתחומים שונים. ייחודיות שלנו באה לידי ביטוי ביכולתנו להעניק את כלל השירותים הכלכליים, שהלקוחות זקוקים להם ביום יום תחת קורת גג אחת. אנחנו משיגים זאת על ידי שיתופי פעולה עם משרדי ראית חשבון, סוכני ביטוח, נציגי בנקים, אנשי שיווק ופרסום ועוד. ניסיון השותפים לשותפים של התנופה ניסיון עשיר, מעל שנים, במתן השירותים כלכליים לעסקים וחברות הפועלים במגוון ענפים בשוק הישראלי. בעבר שימשו השותפים ככלכלנים בכירים במשרדי חברות פיננסיות, אשר בין המובילים במשק בתחום הייעוץ, בו התמחו ביעוץ אסטרטגי, כלכלי – חשבונאי לחברות הפרטיות, הציבוריות, משרדי הממשלה והרשויות המקומיות. מהשירותים שלנו נהנו ונהנים עסקים קטנים ובינוניים וביניהם עסקים בתחום המזון. הניסיון שנצבר על ידינו עזר ללקוחות שלנו להשיג  את המטרות שלהם ולהגיע להצלחה העסקית. השירותים של התנופה שירותים הניתנים על ידינו באהבה ללקוחותינו, נועדו קודם כל להסיר את כל הדאגות בכל הקשור להתנהלות הפיננסית בפעילות היום יומית של העסק. המטרה הינה לתת מענה לכל הצורך הפיננסי לכלל הלקוחות ולהעניק את הכלים המקצועיים להתמודדות עם המציאות הפיננסית המורכבת שקיימת במשק הישראלי וכבסיס לקבלת החלטות נכונות.   להלן רשימת השירותים המוצעים על ידינו: ליווי ויעוץ עסקי שוטף; הכנה וניהול תזרים מזומנים; ניתוח פעילות עסקית הקיימת על כל היבטיה, מתן המלצות לשיפור, סיוע ביישום המלצות בשטח; הכנת בקשות אשראי ותכניות עסקיות ואסטרטגיות לצורך גיוס מימון מבנקים וקרנות; בנייה ובקרת תקציבים; עריכת תמחירים למוצרים ושירותים של העסקים ובדיקת מחירים הקיימים; בניית תכנית שיווקית אסטרטגית וסיוע ויישומה; מחזור הלוואות; ייעוץ וליווי צמוד בנושא כלכלת משפחה.     בנוסף אנו מציעים: ניידות וגמישות בביצוע המשימות המוטלות עלינו מצד הלקוחות; הרחבת מגוון הדעות בהתייעצויות פנימיות בבעיות שוטפות; זמינות מקסימאלית לטובת הלקוחות בכל עניין; התמקצעות התנופה במגוון רחב של נושאים; זמינות לשירות אישי טוב יותר; מקצועיות; ניסיון רב שנים; נאמנות ואמינות. החזון של "התנופה" החזון שלנו: הלקוחות, שנמצאים תחת ליווי של התנופה, יפעלו בצורה הכי יעילה בכל ההיבטים של העסק ויגיעו לרווחיות מקסימלית תוך שמירה על הוצאות מינימאליות וצמיחה עקבית בעסק שלהם.​​​​ חשוב לנו, כי בעלי העסקים והלקוחות הפרטיים ילמדו להבין ולהתחבר לצד הפיננסי של העסק או חיי היחידה המשפחתית על מנת שידעו ליעל את ההתנהלות הכספים היומיומית גם בצורה עצמאית.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אמיר לניאדו

יזם סדרתי, עוסק ביזמות בארץ כבר שנה. בעברי מספר חברות סטארטאפ, גיוסי כספים,...

שם המשרד

בי-פוקוס. פיתוח וייצור מוצרים תוך ליווי עסקי מלא

מיקום

חיפה

0
שעת ייעוץ חינם

אמיר לניאדו

יזם סדרתי, עוסק ביזמות בארץ כבר שנה.

בעברי מספר חברות סטארטאפ, גיוסי כספים, ניהול חברות, אסטרטגיות, יישום החלטות בורד + השתתפות וניהול שלהן וכו

ניהלתי צוותי עובדים, העברת תקני בטיחות (ISO, ISO, FDA, CE, AMAR)

הקמת פסי ייצור והרכבות – סין וארהב

ניהלתי את חברת בי-פוקוס שפתחה מספר רב של מוצרים – הן לתעשייה, הן ליזמים ולחברות הזנק.

ליווי יזמים וחברות הזנק – הן בפן המסחרי/ עסקי והן בפן של פיתוח המוצר/ ייצור מוצרים

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

מאיר סגל

עורך דין בתחום האזרחי, הייטק, וסייבר, רגולציה, חוק הגנת הפרטיות, הסכמים, מו"מ* בוגר...

שם המשרד

מחשבוטק בע"מ

מיקום

ירושלים

0
שעת ייעוץ חינם

מאיר סגל

עורך דין בתחום האזרחי, הייטק, וסייבר, רגולציה, חוק הגנת הפרטיות, הסכמים, מו"מ*

בוגר הנדסאי תוכנה ורקע בעולם הייטק, רקע בתוכנה והבנה בעולמות הרגולציה והגנת הפרטיות ובלוקציין

אני איש עסקים עם כמה חברות ויש לי נסיון רב

עורך דין – הסכמים בהייטק, NDA, רגולציה, חוק הגנת הפרטיות, ממסדי נתונים, סייבר, וכו'. מנתח מערכות – איפיון מערכת כתיבת איפיון מתחילה עד סוף, הכולל כל במערכת לפרטי פרטים, יש לי רקע בתוכנה וידע בתוכנה.  

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אמיר

מומחה לשרשרת הערך הפיננסית, מתכנון, לביצוע, ניהול ובקרה, ליזמים ועסקים. בעל תואר ראשון...

שם המשרד

אמיר מרום - יעוץ כלכלי ופיתוח עסקי

מיקום

מודיעין-מכבים-רעות

0
שעת ייעוץ חינם

אמיר

מומחה לשרשרת הערך הפיננסית, מתכנון, לביצוע, ניהול ובקרה, ליזמים ועסקים.

בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים ותואר שני במנהל עסקים. שימש בעברו, כמנהל אגף כלכלה בחברת "בזק" במשך כחמש שנים. משנת מייעץ לחברות וארגונים מובילים, עסקים קטנים ובינוניים, חברות הזנק ויזמים. מומחה לענפי ההיי-טק וענפים מסורתיים לרבות: מסחר, תעשיה קלה ושירותים. במסגרת עיסוקו, כיהן כחבר הנהלת חטיבת היועצים העסקיים באיגוד לשכות המסחר, יועץ במכון היצוא,יועץ בקרן שמש לעידוד יזמים צעירים וחבר מועצה בחברת הייעוץ הבינלאומית Gerson Lehrman Group.

בעל ניסיון מצטבר של עשרים וחמש שנה בכל שרשרת הערך הפיננסי משלב התכנון, עבור בניהול שוטף וכלה בבקרה.

תחומי מומחיות עיקריים: בניית מודלים עסקיים. כתיבת תכניות עסקיות בכל תחום. מתמחה בתחומי המזון, שירותים, מסחר, היי-טק ואפליקציות. תמחיר במגוון שיטות. יעוץ עסקי שוטף בתחומי הניהול האסטרטגי והפיננסי. ביצוע ניתוחי רווחיות לפי לקוחות, קווי מוצר ופרויקטים. בנייה, ניהול ובקרת תקציב ותזרים מזומנים. עריכת בדיקת כדאיות כלכלית בכל תחום במיוחד לצורך התייעלות תפעולית ושיפור הרווחיות. ביצוע הערכת שווי לצורך גיוס משקיע, מכירת עסק וחוות דעת לבית משפט בתביעת נזיקין. סיוע באיתור וגיוס משקיעים, מקורות מימון פרטיים, ממשלתיים וחוץ בנקאיים. פיתוח עסקי ובניית מודלים עסקיים לחברות הזנק, יזמים או לחברות וארגונים הבוחנים כניסה לתחומי פעילות חדשים. מתן הרצאות בתחומי התמחות. סיוע במענה למכרזים הכולל את הערכת הפוטנציאל הכלכלי, בנית המודל העסקי ותמחיר.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

ראובן ברבי

ראובן ברבי, התחיל את הקריירה שלו בתואר ראשון בכלכלה ומטמטיקה באוניברסיטה פריז דופין...

שם המשרד

IsraelInvests

מיקום

0
שעת ייעוץ חינם

ראובן ברבי

ראובן ברבי, התחיל את הקריירה שלו בתואר ראשון בכלכלה ומטמטיקה באוניברסיטה פריז דופין והמשיך בטכניון בלימוד תואר  בהנדסה. אחרי לימודים וקצת ניסיון עבודה בתום הנדסה החליט לעזור לאנשים במיוחד מחו"ל לרכוש דירה ולעלות ארצה. לכך למד והתמחה ביעוץ משכנתאות. בהמשך אודות ידעו וכישוריו שרכש מהמקצוענים ומהבנקאים המובילים בתחום, יחד עם ניסיונו האישי בהתעמקותו והתעמטותו עם הבנקים והגופים הגדולים, למד והתצמחה לסיוע של עסקים וחברות בגיוס אשראיי והללוואת מקרנות וגופים שונים.  כדי שיצליחו בהקפצת הפעילות ויממשו את חלומותיהם הפיננסיים.
אנו מאמינים כי הצלחת הלקוח היא הצלחתנו ומתאמצים לספק לכל לקוח שירות מעולה ופתרונות מותאמים אישית.

מציעים ללקוחותינו מגוון שירותים להצלחתם פיננסי : -ייעוץ משכנתאות חדשות – ייעוץ מחזור משכנתאות – גיוס אשראי עסקי + בניית תכניץ עסקי –  ייעוץ פיננסי תיכנסו לאתר שלנו ליותר פרטים : israelinvests.com אנו עובדים איתכם בשיתוף פעולה מלא כדי להבין את הצרכים הפיננסיים שלכם ולעזור לכם להשיג את היעדים הפיננסיים. אנו מציעים פתרונות פיננסיים מותאמים אישית לכל לקוח, בהתאם לצרכיו הספציפיים. אנו דואגים לתהליך המלא לקבלת האשראי או ההלוואה שלכם, ומעניקים לכם תמיכה ומומחיות בכל שלב. עם Israelinvests, אתם זוכים בגישה האתית והשקופה שלנו למימון. אנו עובדים קשה כדי להבטיח שביעות רצון לקוחות לטווח ארוך, ומציעים ייעוץ ופתרונות פיננסיים אמינים וברי קיימא. נשמח לדון בצרכים הפיננסיים שלכם ולעזור לכם להשיג את המטרות שלכם. צור איתנו קשר עוד היום כדי לגלות כיצד נוכל לעזור לכם להגשים את החזון שלכם.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אהרון שאול

יוצא חטיבת הייעוץ בפירמת רו"ח העולמית KPMG למעלה מ-שנים מלווה מנכ"לים ובעלי חברות...

שם המשרד

חוסן

מיקום

0
שעת ייעוץ חינם

אהרון שאול

יוצא חטיבת הייעוץ בפירמת רו"ח העולמית KPMG
למעלה מ-שנים מלווה מנכ"לים ובעלי חברות בפתרונות ייעוץ כלכליים, גיוסי מימון מורכבים והכנת דוחות שנתיים.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רונן ענבר

מומחה בהקמת מיזמים. בעל נסיון רב בכתיבת תוכניות עסקיות, הכנת מצוגת משקיעים, ניהול...

שם המשרד

ענבר דיגיטל

מיקום

נס ציונה

0
שעת ייעוץ חינם

רונן ענבר

מומחה בהקמת מיזמים. בעל נסיון רב בכתיבת תוכניות עסקיות, הכנת מצוגת משקיעים, ניהול מוצר ואפיון פיתוח מוצרים.
בעל צוות פיתוח תוכנה Off-Shore המפתח מערכות מידע, אתרים ואפליקציות.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

שמחה לוי

המשרד שלי נותן שירות לעסקים חברות ופרטיים . בנוגע להקמת עסק, ניהולו, תפעולו,...

שם המשרד

שמחה לוי - ייעוץ עסקי וניהול כספים

מיקום

אשדוד

0
שעת ייעוץ חינם

שמחה לוי

המשרד שלי נותן שירות לעסקים חברות ופרטיים
. בנוגע להקמת עסק, ניהולו, תפעולו, ריוחיותו, תכנית עסקית, פתרונות, משברים, ועוד
. עשרות ניהול כספים לעסקים קטנים ובינוניים ופרטיים שאין להם את כח האדם הדרוש לניהול הצד הפיננסי .
אנו נעשה את זה בצורה מעולה בצמוד לבעל העסק מתוך הוגנות ושקיפות.

 

שרותי ייעוץ עסקי וניהול כספים לעסקים חברות ופרטיים

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רוצה הכוונה למידע או יעוץ של מומחה - רשום לנו ונעזור לך עכשיו!

WhatsApp יצירת קשר

מאמרים נוספים

גיוס השקעה לחברת סטארט-אפ

icon

כיצד לנהל משא ומתן עם קרנות הון סיכון ומשקיעים בסטארט-אפ

גיוס כספים הוא תהליך שלוקח זמן רב ויכול להיות גם מלחיץ למדי...

קראו עוד ›
icon

דברים שהלוואי וידעתי לפני שהקמתי סטארט-אפ,

יזמים רבים שחווו את תהליך הקמת הסטארט-אפ בין אם הצליחו או בסוף...

קראו עוד ›
icon

איך להכין דק למשקיע

מה צריך לכלול ב"דק" טוב למשקיע? איך לבנות "דק " איכותי?

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא גיוס השקעה לחברת סטארט-אפ

גיוס מימון עסקי

icon

מגוון ערוצים לגייס מימון

ישנן מגוון רב של אפשרויות מימון. הכרת ערוצי המימון ושיטות המימון השונות,...

קראו עוד ›
icon

איך להגיש בקשה למימון בקרן עררבות מדינה במסלול יצואנים?

מסלול ליצואנים (קרן בערבות מדינה) הלוואה זו מיועדת לעסקים קיימים המוגדרים כיצואנים...

קראו עוד ›
icon

מהיכן עדיף לי לגייס הלוואה לעסק, מהבנק או מקרן הלוואות? 

היכן כדאי לגייס מימון לעסק ומה נדרש לבצע. פעלו בהתאם והגדילו את...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא גיוס מימון עסקי

סטארט-אפ

icon

איך לרשום פטנט לסטארט-אפ שלך

הכר את תהליך רישום הפטנט  תהליכים של חיפוש ורישום פטנטים לרוב מתבצעים...

קראו עוד ›
icon

איך להכין "נאום מעלית" מנצח 

בין אם אתם מנסים לגייס כסף ממשקיעי מלאך (אנג'לים) או משקיעי הון,...

קראו עוד ›
icon

תבנית תוכנית עסקית לחברת סטארט-אפ (אנגלית)

שלושת המטרות החשובות ביותר של תוכנית עסקית הן: למשוך משקיעים או לגייס...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא סטארט-אפ

יש לכם שאלה?

טופס פניה ליועצים ונותני שירות

מבולבלים למי לפנות? לחץ כאן להתיעצות »

תפריט נגישות