מדריך לעסק לייעוץ?

כיצד להקים עסק לייעוץ?

לעבוד עבור עצמכם ולא עבור מעסיק מייצר אתגרים רבים, כגון אובדן תגמולי פנסיה, תנאים סוציאליים וימי חופשה ומחלה בתשלום והכי חשוב, הכנסה קבועה. יחד עם האתגרים ישנן גם אפשרויות חדשות והזדמנויות,  כמו האפשרות לקבוע לוח זמנים פרטי, לבחור פרוייקטים שאתם רוצים, ליצור מסלול קריירה אישי ולהתמקד ביעדים שאתם מכוונים אליהם באופן אישי. מסיבות אלה ורבות נוספות, תעסוקה עצמית היא מסלול הבחירה של כ  -10% מהאוכלוסייה וכמעט מחצית מהיזמים בישראל.  

אחת הדרכים לעשות את המעבר לעוסק עצמאי היא להפוך ליועץ מומחה בתחום בו עבדתם וצברתם ניסיון. עבודת ייעוץ מאפשרת לכם למנף את הניסיון המקצועי. זו יכולה להיות בחירה רווחית אם תדעו לזהות את ההזדמנויות הנכונות. כמו כל עסק, ישנם צעדים שאת.ה יכול.ה לנקוט שיאפשרו לך הצלחה.

 • השקיעו זמן בפיתוח ושימור רשתות מקצועיות

הרשת מאפשרת לכם להתחבר לאחרים בתעשייה שלכם, לשמור על קשר עם אנשי מפתח, וגם להיחשף בפני לקוחות פוטנציאלים. אתם יכולים  להשתמש באתרי נטוורקינג מקצועיים כמו LinkedIn או ברשתות לוקאליות.   

 1. זהו את הנישה שלכם 

ייעוץ המשתף את הידע שלכם עם חניך.כה צעירים יותר.

ייעוץ המספק הזדמנויות להדריך עסקים צעירים יכול להיות מתגמל למדי.  אל תנסו להציע שירות ייעוץ לכולם. תהפכו ליועצים הרבה יותר מקצוענים על ידי יישום המומחיות שלכם בנישה ספציפית, שתעריך יותר את הידע והניסיון שלכם. בדרך זו תוכלו להתאים את השירותים שלכם כך שיוסיפו ערך לקבוצה מסוימת של לקוחות או עסקים. נסו להבין מי הקהל שירוויח הכי הרבה מהיכולות והידע שלכם ושיסכים לשלם עבור שירות זה.

 • למדו את הפיצ' של העסק 

דעו להסביר מה אתם עושים, אבל, חשוב מכך, מה הבידול שלכם מיועצים אחרים בתחומכם ומהו הערך שאתם מביאים ללקוחות שלכם.

 • איך אתם יכולים לעזור לאנשים שאתם עובדים איתם?
 • מה הם יחוו לאחר השימוש בשירותים שלכם?
 • איזו תועלת מביאים השירותים שלכם? 

תרגלו את אמירת הנקודות שלכם בקול רם. גייסו עמיתים שיקשיבו לכם ויציעו ביקורת בונה, כדי שתוכלו לחדד את המסר שלכם. זכרו, שיועץ טוב מבלה יותר זמן בהקשבה מאשר בדיבור.  

 • צרו תבניות קבועות

צרו תבניות  כך שלא תצטרכו להתחיל להתארגן מחדש עבור כל פרויקט. לדוגמה, ייתכן שתזדקקו לטפסים לאיסוף נתונים, תבנית הצעה, קבוצה של שאלות ב- Intake  שאתם תמיד שואלים, או תיאור כתוב של השירותים שניתן לשלוח ללקוחות פוטנציאליים.

שימוש בתבניות יאפשר לכם עבודה יעילה וחסכונית כיוון שתוכלו:

 • ליצור  מראה קוהרנטי וממותג לכל המסמכים והטפסים
 • לשמור על אותה רמת איכות בכל הפרויקטים
 • לא להשמיט טפסים או מסמכים חשובים
 • ליצור תהליך עקבי ועקומת למידה
 • לא לבזבז זמן רב מדי על ניסוח הצעת מחיר והזמנת עבודה
 • צרו מבנה תמחור

פתחו מודל תמחור לפרויקטים . כאשר אתם מחליטים על התמחיר שלכם, חשוב לבחון:

 • מה מקובל בתעשייה שלכם
 • כמה זמן אתם מצפים להשקיע בפרויקט
 • כמה תצטרכו לדרוש כדי לכסות הוצאות קבועות וגם להרוויח ( קבעו תקן מחיר לשעה)

 ברגע שיש לכם תעריף מוגדר, העלו את מבנה התמחור  על הכתב ודבקו בו.

רוצה הכוונה למידע או יעוץ של מומחה - רשום לנו ונעזור לך עכשיו!

WhatsApp יצירת קשר

נותני שירות ויועצים בתחומים בו עוסק המאמר

שם המשרד

YES CONSULTING

מיקום

חדרה

0
שעת ייעוץ חינם

ידידיה שניר

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי במסגרת מעו"ף (בסבסוד הרשות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה)

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

ד"ר מאיר מנחם

פסיכולוג, יועץ ארגוני ומומחה לניהול ולהתמודדות עם משברים ומצבי חירום. בהשכלתו, ד"ר בפסיכולוגיה,...

שם המשרד

תנופה יועצים

מיקום

בית שאן

0
שעת ייעוץ חינם

ד"ר מאיר מנחם

פסיכולוג, יועץ ארגוני ומומחה לניהול ולהתמודדות עם משברים ומצבי חירום. בהשכלתו, ד"ר בפסיכולוגיה, מנחה קבוצות בכיר, מומחה להכשרת יכולות ואישיות בהתאחדות הפסיכולוגים הבריטית ובוגר התוכנית הבינ"ל ליועצים ארגוניים של המכון לגשטאלט בקליוולנד. בניסיונו המקצועי משלב ד"ר מאיר מנחם הן עבודה כיועץ ארגוני בכיר והן ניסיון ניהולי בארגונים ממשלתיים (מנכ"ל עיריית בית שאן), הייטק (מנכ"ל חברת אינטרלקט) ובמגזר השלישי (ג'וינט ישראל, ציונות , אור ירוק לחיים).

בעל שנות ניסיון. מלווה ארגונים ציבוריים ורשויות ב: אבחון ארגוני. אסטרטגיה ארגונית (חזון, מבנה ארגוני תואם אסטרטגיה, הגדרת מטרות ויעדים, כתיבת תכניות עבודה למימוש האסטרטגיה). ניהול שינוי בארגון והטמעתו. פיתוח מנהלים וצוותי עבודה. ייעוץ אישי וליווי מנהלים. הערכה ומשוב. סקרים ארגוניים – סקרי “”, שביעות רצון עובדים, שביעות רצון לקוחות. מיון והשמת מנהלים ועובדים.  

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
שם המשרד

Shimeba, Roadio

מיקום

כרם מהר"ל

0
שעת ייעוץ חינם

מיכאל מילמן

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

יורי פלדמן

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים

שם המשרד

מעלו"ת צפון

מיקום

חיפה

0
שעת ייעוץ חינם

יורי פלדמן

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

אלכס

אלכס רובינוביץ' יועץ ומלווה עסקי, יועץ משכנתאות ופיננסים. תואר ראשון בכלכלה וניהול, התמחות...

שם המשרד

התנופה ייעוץ וליווי עסקי ומשכנתאות

מיקום

חיפה

0
שעת ייעוץ חינם

אלכס

אלכס רובינוביץ' יועץ ומלווה עסקי, יועץ משכנתאות ופיננסים.

 • תואר ראשון בכלכלה וניהול, התמחות במימון.

 • קורס מנהלי כספים מאוניברסיטה בר אילן.
 • בעל תעודת יועץ משכנתאות מורשה מטעם התאחדות יועצי המשכנתאות.

 • ניסיון של למעלה מ – שנים במתן שירותים פיננסיים ללקוחות פרטיים ועסקיים.

 • ניסיון של שנים בתחום נדל"ן.

 • אני אחראי, יסודי, בעל תודעת שירות גבוהה ויחסים בינאישיים טובים, יכולת ניתוח תהליכים.

 • שותף בחברת התנופה – יעוץ וליווי עסקי ומשכנתאות.

אודות "התנופה – יעוץ וליווי עסקי" "התנופה" מתמחה במתן ליווי וייעוץ עסקי עבור קהל לקוחות רחב מתחומים שונים. ייחודיות שלנו באה לידי ביטוי ביכולתנו להעניק את כלל השירותים הכלכליים, שהלקוחות זקוקים להם ביום יום תחת קורת גג אחת. אנחנו משיגים זאת על ידי שיתופי פעולה עם משרדי ראית חשבון, סוכני ביטוח, נציגי בנקים, אנשי שיווק ופרסום ועוד. ניסיון השותפים לשותפים של התנופה ניסיון עשיר, מעל שנים, במתן השירותים כלכליים לעסקים וחברות הפועלים במגוון ענפים בשוק הישראלי. בעבר שימשו השותפים ככלכלנים בכירים במשרדי חברות פיננסיות, אשר בין המובילים במשק בתחום הייעוץ, בו התמחו ביעוץ אסטרטגי, כלכלי – חשבונאי לחברות הפרטיות, הציבוריות, משרדי הממשלה והרשויות המקומיות. מהשירותים שלנו נהנו ונהנים עסקים קטנים ובינוניים וביניהם עסקים בתחום המזון. הניסיון שנצבר על ידינו עזר ללקוחות שלנו להשיג  את המטרות שלהם ולהגיע להצלחה העסקית. השירותים של התנופה שירותים הניתנים על ידינו באהבה ללקוחותינו, נועדו קודם כל להסיר את כל הדאגות בכל הקשור להתנהלות הפיננסית בפעילות היום יומית של העסק. המטרה הינה לתת מענה לכל הצורך הפיננסי לכלל הלקוחות ולהעניק את הכלים המקצועיים להתמודדות עם המציאות הפיננסית המורכבת שקיימת במשק הישראלי וכבסיס לקבלת החלטות נכונות.   להלן רשימת השירותים המוצעים על ידינו: ליווי ויעוץ עסקי שוטף; הכנה וניהול תזרים מזומנים; ניתוח פעילות עסקית הקיימת על כל היבטיה, מתן המלצות לשיפור, סיוע ביישום המלצות בשטח; הכנת בקשות אשראי ותכניות עסקיות ואסטרטגיות לצורך גיוס מימון מבנקים וקרנות; בנייה ובקרת תקציבים; עריכת תמחירים למוצרים ושירותים של העסקים ובדיקת מחירים הקיימים; בניית תכנית שיווקית אסטרטגית וסיוע ויישומה; מחזור הלוואות; ייעוץ וליווי צמוד בנושא כלכלת משפחה.     בנוסף אנו מציעים: ניידות וגמישות בביצוע המשימות המוטלות עלינו מצד הלקוחות; הרחבת מגוון הדעות בהתייעצויות פנימיות בבעיות שוטפות; זמינות מקסימאלית לטובת הלקוחות בכל עניין; התמקצעות התנופה במגוון רחב של נושאים; זמינות לשירות אישי טוב יותר; מקצועיות; ניסיון רב שנים; נאמנות ואמינות. החזון של "התנופה" החזון שלנו: הלקוחות, שנמצאים תחת ליווי של התנופה, יפעלו בצורה הכי יעילה בכל ההיבטים של העסק ויגיעו לרווחיות מקסימלית תוך שמירה על הוצאות מינימאליות וצמיחה עקבית בעסק שלהם.​​​​ חשוב לנו, כי בעלי העסקים והלקוחות הפרטיים ילמדו להבין ולהתחבר לצד הפיננסי של העסק או חיי היחידה המשפחתית על מנת שידעו ליעל את ההתנהלות הכספים היומיומית גם בצורה עצמאית.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אדי רובינצ'יק

יועץ עסקי עם ניסיון של שנה בלווי עסקים , הכנת תוכניות עסקיות וגיוס...

שם המשרד

א.ר.ייעוץ עסקי

מיקום

תל אביב - יפו

0
שעת ייעוץ חינם

אדי רובינצ'יק

יועץ עסקי עם ניסיון של שנה בלווי עסקים , הכנת תוכניות עסקיות וגיוס אשראי. התמחות בענף המסעדנות, קמעונאות, קבלני בנייה ויבואנים. ניסיון רב עם עסקים בהקמה.

יועץ עסקי עם ניסיון של שנה בלווי עסקים , הכנת תוכניות עסקיות וגיוס אשראי. התמחות בענף המסעדנות, קמעונאות, קבלני בנייה ויבואנים. ניסיון רב עם עסקים בהקמה.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

אברהם משה פרידמן בודאי

יועץ עסקי עם נסיון רב בניתוח כלכלי ואסטרטגי, בעל יכולת לראות את האתגרים,...

שם המשרד

מיקום

ירושלים

0
שעת ייעוץ חינם

אברהם משה פרידמן בודאי

יועץ עסקי עם נסיון רב בניתוח כלכלי ואסטרטגי, בעל יכולת לראות את האתגרים, לפרק אותם ולצלוח אותם – ותוך ניתוח של כלל הגורמים הנדרשים לכך. ידע רב בתקציב, בכלכלה ובהבנת תהליכים מורכבים. מומחה משא ומתן אשר השתתף בהליכי המשא ומתן המורכבים והרגישים ביותר.

אם אתם מעוניינים בבחינה של תוכניתי עסקית, בבחינת תזרים מזומנים בבניה של חזון ובפירוט לגבי איך לבצע אותו – מוזמנים לשבת איתי לקפה וביחד נבנה לכם את המעטפת שתתאים לכם.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

פסקל זמיר

פסקל זמיר מתמחה בייעוץ עסקים לשוק הישראלי ולשוק האירופאי, למדינות דוברות צרפתית. פסקל...

שם המשרד

מיקום

0

פסקל זמיר

פסקל זמיר מתמחה בייעוץ עסקים לשוק הישראלי ולשוק האירופאי, למדינות דוברות צרפתית. פסקל זמיר יליד פריס, צרפת, בעל תואר ראשון ושני במנהל עסקים (עסקים בינלאומיים ושיווק). חונך מהסוכנות לעסקים קטנים ובנונים-משרד הכלכלה מעוף , משרד הקליטה ומשרד התיירות.

פסקל בעל יותר מעשרים שנות ניסיון ,ייתן לכם סל פתרונות מהותיים והכרחיים להצלחה עתידית של העסק שלכם.

פסקל זמיר יועץ עסקי,חונך מהסוכנות לעסקים קטנים ובנונים-משרד הכלכלה מעוף , משרד הקליטה מעלות ומשרד התיירות. תקשורת, ואינטרנט ורשתות חברתיות בכדי לקדם את העסק שלכם  אנו מציעים לכם אפשרויות של קמפיין פרסומי להשקת הפרויקט בצורה מתוקשרת וניהול פרסום ברשת האינטרנט כולל קידום עם Google Adwords  ורשתות חברתיות ושיווק ויראלי. קונספט, מחקרי שוק, תכוניות עסקיות ובדיקת כדאיות פסקל זמיר מלווה אתכם בהחלטות האסטרטגיות שלכם ומציע לכם כלים הנדרשים על מנת להשתלב בשוק ולהוביל להשתלבות מוצלחת של הפרויקטים שלכם.. • ניתוח והקמת קונספט • מחקרי שוק • תכוניות עסקיות • התאמה של אסטרטגיה ופעילויות לעסק מסחר מקוון ושיווק דיגיטאלי-מעוף על מנת לקדם את העסק שלכם אנו מציעים אפשרויות של קמפיין פרסומי להשקת הפרויקט בצורה מתוקשרת וניהול פרסום ברשת האינטרנט, כולל ליווי ואפיון לחנות וירטואלי קידום באמצעות Google Adwords רשתות חברתיות ושיווק דיגיטאלי אנו מביאים אתנו הכרות מעמיקה וניסיון רב בסביבה העסקית, משפטית, כלכלית ותרבותית המשתנה, על מנת שנוכל לצייד אתכם במידע הדרוש לפיתוח הפרויקט בהתאמה לתנאים המקומיים. כיצד נכתוב תוכן שיווקי בעמודי האתר?

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אילן ברקן

ליווי וייעוץ לבעל עסק קיים או בהקמה מצריך ניסיון, מקצועיות, רגישות, סבלנות, הכלה...

שם המשרד

מיקום

שבי ציון

0
שעת ייעוץ חינם

אילן ברקן

ליווי וייעוץ לבעל עסק קיים או בהקמה מצריך ניסיון, מקצועיות, רגישות, סבלנות, הכלה והבנה ללא גבול. יזם או בעל עסק המעוניינים להתפתח מונעים לעיתים ע"י מוטיבציה אינסופית הגובלת לעיתים בחלום רחוק (רגש). על כתפינו היועצים/המלווים מוטלת אחריות כבדה ביותר המצריכה הרתמות לחזון היזם אך במקביל גם פתיחות, כנות ואומץ ע"מ 'להוריד לקרקע' כשצריך ולהצמד לכללי ההגיון הכלכלי. אני דוגל בעבודה בשיתוף ובשקיפות מלאה מול הלקוח ומתנהל אל העסק שלך כאילו היה שלי.

ב-שנים האחרונות ניהלתי ופיתחתי זכיינים בעלי מרכזי למידה לאנגלית בחברה בינלאומית. הייתי אחראי לגיוס זכיינים עצמאיים בכל המגזרים בארץ ובעיקר עסקתי רבות בליווי ובפיתוח עסקי שלהם. שירותים – לקראת הקמת עסק: מיפוי עסקי, בדיקת היתכנות עסקית, בחינת בחירת מודל עסקי מתאים ע"פ פרמטרים שונים, בניית תוכנית עסקית, היתכנות עסקית, דו"ח נקודת איזון/החזר השקעה והתנהלות עסקית כללית. שירותים – עסק קיים המעוניין להתפתח לרשת: מיפוי עסקי, בדיקת היתכנות עסקית, בחינת בחירת מודל עסקי מתאים ע"פ פרמטרים שונים, בניית תוכנית עסקית, היתכנות עסקית, דו"ח נקודת איזון/החזר השקעה והתנהלות עסקית כללית.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אביעד לוי

מומחה לתכניות עסקיות ומרצה במוסדות אקדמיים מובילים בארץ בתחומי אסטרטגיה תכניות עסקיות ויזמות

שם המשרד

תרמיקס

מיקום

רמת גן

0
שעת ייעוץ חינם

אביעד לוי

מומחה לתכניות עסקיות ומרצה במוסדות אקדמיים מובילים בארץ בתחומי אסטרטגיה תכניות עסקיות ויזמות

תרמיקס משמש כבית ליזמים ומספק תשתית רחבה ופתוחה של ידע, כלים, מידע, קשרים והון לסיוע ושיפור משמעותי ליזמים בתהליכי יזמות. אביעד לוי הוא מומחה לתכניות עסקיות ומרצה במוסדות אקדמיים מובילים בארץ בתחומי אסטרטגיה תכניות עסקיות ויזמות. 

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רוצה הכוונה למידע או יעוץ של מומחה - רשום לנו ונעזור לך עכשיו!

WhatsApp יצירת קשר

מאמרים נוספים

הקמת עסק

icon

השיקולים ברישום חברה בע"מ לעומת עוסק מורשה

אז מה השיקולים שיש לקחת בחשבון בבחירה לרישום חברה בע"מ או עוסק...

קראו עוד ›
icon

כיצד להקים עסק מקוון ב- 10 צעדים (מדריך)

חושבים להקים עסק מקוון או לפתוח בלוג באינטרנט, אך אינכם בטוחים היכן...

קראו עוד ›
icon

מתי כדאי (ואפשר) ואיך לפתוח עוסק פטור?

מהו עוסק פטור? עסק שלא גובה מלקוחותיו ולא משלם מע"מ על הכנסותיו....

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא הקמת עסק

מדריך עסקי

icon

איך להכין תקציר מנהלים מוצלח?

תקציר המנהלים נועד למשוך את תשומת ליבם של הקוראים ולעודד אותם לקרוא...

קראו עוד ›
icon

האם כדאי להיות או לא להיות פרילנסר?

עבודה כפרילנסר לא בהכרח מתאימה לכולם ומחייבת התארגנות מיוחדת וכוח הנעה עצמי,...

קראו עוד ›
icon

איך להתחיל לעבוד על מיזם בזמן שאני עדיין עובד שכיר?

עבודה על מיזם משלכם בזמן שאתם עדיין משמשים כשכירים אצל המעסיק שלכם,...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא מדריך עסקי

רעיון לעסק

icon

מדריך לעסק שליחויות

פתיחת עסק שליחויות יכולה להיות הזדמנות משתלמת, אבל יש שיקולים מעשיים ולוגיסטיים...

קראו עוד ›
icon

איך להפוך רעיון טוב והזדמנות עסקית לעסק?

זוכר.ת את התחושה הזו? ראית יזם מוצלח ואמרת לעצמך שגם לך היה...

קראו עוד ›
icon

יש לי רעיון לסטארט-אפ

איך אתם מתכוונים להביא את הרעיון שלכם למימוש? בניית עסק מצליח דורשת...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא רעיון לעסק

תכנית עסקית

icon

מהיכן עדיף לי לגייס הלוואה לעסק, מהבנק או מקרן הלוואות? 

היכן כדאי לגייס מימון לעסק ומה נדרש לבצע. פעלו בהתאם והגדילו את...

קראו עוד ›
icon

תבנית לדוגמא להכנת תוכנית עסקית לעסק נותן שירות

שלושת המטרות החשובות ביותר של תוכנית עסקית הן: ליצור אסטרטגיה יעילה לצמיחה...

קראו עוד ›
icon

איך לכתוב תוכנית עסקית?

איך לכתוב תוכנית עסקית? התוכנית העסקית היא המסמך החשוב ביותר של העסק/מיזם. ...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא תכנית עסקית

יש לכם שאלה?

טופס פניה ליועצים ונותני שירות

מבולבלים למי לפנות? לחץ כאן להתיעצות »

תפריט נגישות