היכן למצוא מנועי צמיחה לעסק ?

מנועי הצמיחה הנחבאים

לעתים אנו מתקשים לזהות אפשרויות צמיחה חדשות לעסק שלנו. הקושי נובע מהסתכלות חד מימדית על האתגר, כשהמאמץ העיקרי השכיח הוא פשוט להגדיל את מאמצי השיווק, בתקווה שזה יביא לנו יותר לקוחות וצמיחה. אבל הפעלת פריזמה רחבה יותר של פתרונות יכולה ליצור לנו אפשרויות חדשות למנועי צמיחה לעסק. להלן מספר רעיונות שתוכלו לממש בעסק שלכם.

 1.שיפור שימור הלקוחות

גיוס לקוחות חדשים  אינו הדרך היחידה להצמיח את העסק שלכם. פעמים רבות, דווקא הלקוחות הקיימים הם האפשרות הטובה ביותר להגדלת פעילות העסק והגדלת מחזורי הפעילות. מחקרים מצאו ששיפור שימור הלקוחות הוא הדרך הטובה ביותר להגדיל את הפעילות, בתנאי שננקוט בצעדים הנכונים. לקוחות שכבר רכשו  מכם פעם אחת הינם בעל יסיכוי גבוה לעשות זאת שוב, במיוחד אם היתה להם חווית שירות לקוחות חיובית.  יישום תמהיל של אסטרטגיות לשימור לקוחות, במקביל למאמצי השיווק  לרכישת לקוחות חדשים, יוכל להבטיח את עתיד העסק ואת צמיחתו.  

2.בקשו הפניות

אחת הדרכים לעשות זאת, היא לבקש מהלקוחות הנוכחיים שלכם הפניות. לקוחות אלו הם חלק מקהל המטרה שלכם, אנשים במעגלים החברתיים או המקצועיים  שלהם יכולים גם להיות חלק מקהל המטרה שלכם. איך עושים זאת:

 • אפשר לשאול לקוחות מרוצים אם הם מכירים מישהו אחר שיתעניין במוצרים או בשירותים שלכם.
 • ניתן לתת ללקוחות תמריץ להפניות, כגון הנחה.
 • רצוי לעודד  לקוחות לתייג אתכם ברשתות החברתיות  

3.צמצום עלויות

הגדלת הרווחיות שלכם היא המפתח לצמיחת העסק שלכם. אם תגדילו את נתח השוק אבל במקביל תמשיכו להגדיל את העלויות, לא תוכלו לממש פוטנציאל צמיחה לאורך זמן.

אז בזמן שאתם מחפשים דרכים להגדיל את המחזורים, הפחתת עלויות יכולה להיות דרך יעילה לתת לעסק שלכם את תזרים המזומנים הדרוש לו כדי לצמוח ולהתייצב.

 קיימות שתי גישות עיקריות לצמצום עלויות:

 • חיסול מוצרים עם רווחים נמוכים או ביטול שירותים בעלי ביצועים נמוכים
 • שיפור מחזור המלאי שלכם באמצעות טקטיקות שיווק ומכירה חדשות

היזהרו לא לקצץ בעלויות באופן שיפגע בשירות הלקוחות שלכם או בשביעות רצון העובדים. לקוחות מרוצים ועובדים נלהבים הם שני המניעים העיקריים לצמיחה עסקית. 

4.הרחבת טווח ההגעה שלכם לשוק

ישנן מספר דרכים להגדיל את העסק שלכם על ידי הרחבת החשיפה שלו לקהלים חדשים:

 • הקמת נקודות מכירה חדשים במיקומים חדשים: מיקומים אלה יכולים להיות ברשת האינטרנט, עם חנות מקוונת.  
 • זיהוי קהלי מטרה חדשים שיכולים לצרוך את השירות או מוצר שלכם.  
 • גילוי וקידום דרכים חדשות להשתמש במוצרים או בשירותים שלכם. זה גם יכול לעזור לכם למשוך קהלים חדשים, שעשויים להזדקק למוצרים שלכם מסיבות אחרות. (כמו, למשל, זריקות לחולי סכרת שמשווקות עכשיו כלהיט להרזייה לקהל הרחב).
 1. השתתפות בתערוכות

נוכחות חזקה בתערוכה יכולה לעזור לכם להצמיח את העסק שלכם ולבסס את עצמכם כמובילים בתעשייה המקומית. תערוכות מושכות אנשים שכבר מתעניינים בתחום שאתם מתעסקים בו . זוהי הזדמנות לשווק ישירות לאנשים וארגונים שהם חלק מקהל היעד הפוטנציאלי שלכם. תערוכות מעניקות גם יתרון של אינטראקציה אישית, מה שמגביר את היכולת שלכם להתחבר ללקוחות פוטנציאליים.  

תערוכות גם מאפשרות לכם ליצור קשרים עם עסקים אחרים בענף שלכם. זה פותח את הדלת להזדמנויות חדשות ושיתופי פעולה.

6.לכבוש שוק נישה

אם אינכם רוצים להתרחב לשווקים חדשים, אתם יכולים גם להוביל בנישה צרה, על ידי התמקדות ומתן פתרונות כוללים בנישה שבחרתם. נישה היא קבוצת לקוחות מוגדרת באופן צר. חפשו תת-קבוצה של השוק הגדול יותר, שהצרכים שלה אינם מסופקים, ולאחר מכן התרכזו במתן מענה לצרכים שאינם מסופקים ברמה גבוהה ונגישה באופן עקבי.

כדי ליצור צמיחה בת קיימא, בחרו נישה וודאו:

 • או שיש מספיק עניין ושוק היעד הנישתי שבחרתם הוא רחב ויוצר מכירות תכופות
 • או ששוק זה מאפשר לכם למקם את המוצרים שלכם ברף מחירים גבוה מספיק, כדי שתוכלו לשרוד גם פחות מכירות
 1. גוונו את המוצרים או השירותים שלכם

המפתח להגדלת העסק שלכם באמצעות גיוון הוא בנייה של תמהיל סינרגטי. רצוי לעשות אחד משני דברים:

 • להתמקד במוצרים/שירותים הקשורים לאלו שאתם כבר מוכרים, שעונים על הצרכים של הלקוחות שאתם כבר משרתים.
 • התמקדו בפלחי שוק חדשים, עם צרכים ומאפיינים דומים ללקוחות הקיימים שלכם.
 1. פיתוח הזדמנויות זכיינות

אם יש לכם עסק מצליח ואתם יכולים לפתח מערכת, שמבטיחה שאחרים יכולים לשכפל את הצלחתכם, זכיינות עשויה להיות מסלול מהיר להצלחה. זכיינות מוצלחת תלויה במותג בעל משיכה רחבה באזורים גיאוגרפיים רבים, כמו גם במודל עסקי שניתן לשכפל בקלות.

כדי ליצור זיכיון, אתם מוכרים רישיון למודל העסקי, לתהליך ולמיתוג שלכם.  הזכיינים מוכרים את המוצרים והשירותים הממותגים שלכם במיקום שלהם, תחת אותו שם של העסק שלכם. זה מאפשר לכם להרחיב את טווח השוק שלכם למיקומים חדשים, ליצור מיתוג שם רחב יותר וליצור הכנסות חדשות מרישיונות של זכיינות.

 1. התרחבות לשווקים בינ"ל

הרחבה לשווקים בינלאומיים יכולה גם להוות מנוע עוצמתי לעסק שלכם. זוהי דרך להגדיל את העסק על ידי גישה ללקוחות חדשים, במיקומים גיאוגרפיים במדינות שונות. זה אמנם דורש מחויבות גדולה של זמן ומשאבים, ולעתים ישנה מורכבות משפטית שתצטרכו להתמודד איתה, אך הצלחה בשווקים בינ"ל יכולה לייצר מכפילי צמיחה עצומים לעסק  תוך תקופה קצרה מאוד. 

מציאת אסטרטגיית הצמיחה הנכונה תלויה בשלב שבו נמצא העסק שלכם.  לא כל אסטרטגיה תתאים לכל עסק, אבל בין האפשרויות בטוח שתמצאו את זו שתוכל לסייע לכם. כדי לממש אסטרטגיה חדשה עליכם לבצע את הצעדים הבאים:

א. בחרו רעיון אחד או שניים המתאימים לעסק ולנסיבות שלכם.

ב. צרו תוכנית עסקית חדשה המבוססת על אסטרטגיה זו.

ג. הגדירו אמות מידה לצמיחה, הוצאות והכנסות.

ד. פעלו לפי אמות מידה אלה באופן קבוע, כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלכם.

 

רוצה הכוונה למידע או יעוץ של מומחה - רשום לנו ונעזור לך עכשיו!

WhatsApp יצירת קשר

נותני שירות ויועצים בתחומים בו עוסק המאמר

שחר אבירי

מומחה לתוכן דיגיטלי, רשתות חברתיות׳ הפקה ויצירת וידאו ופודקאסטים.

שם המשרד

Abiry Creative

מיקום

תל אביב - יפו

0
שעת ייעוץ חינם

שחר אבירי

מומחה לתוכן דיגיטלי, רשתות חברתיות׳ הפקה ויצירת וידאו ופודקאסטים.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אבי פיגנבאום

מומחה לפיתוח עסקי, מנטור, יועץ ומרצה, – עתיר ניסיון מוכח בשטח (מעל 20...

שם המשרד

אבי פיגנבאום

מיקום

כל הארץ

0

אבי פיגנבאום

מומחה לפיתוח עסקי, מנטור, יועץ ומרצה, – עתיר ניסיון מוכח בשטח (מעל 20 שנה)

מומחה לפיתוח עסקי מנטור, יועץ ומרצה, – עתיר ניסיון מוכח בשטח (מעל 20 שנה), אלפי לקוחות/תלמידים, יזמים. – התמחויות: 1. ניהול פיננסי – כלי תכנון, ניהול ושליטה, תזרים, תמחיר, בנקים ורשויות 2. מו״מ עסקי ומכירות – כולל הטיפול בהתנגדויות לקוח, וסגירת העיסקה. 3. שיווק – תכנון, מיתוג ומיצוב, פרסום. 4. יזמות עסקית – עיקרי החשיבה היזמית-עסקית-תוצאתית, תכנית עסקית.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי במסגרת מעו"ף (בסבסוד הרשות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה)

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

רועי קולפ

יועץ עסקי עם ניסיון חיים בניהול קמעונאי כבעליו של רשת החנויות "צעצועון" שהיא...

שם המשרד

ייעוץ עסקי Kolp4Biz

מיקום

הוד השרון

0
שעת ייעוץ חינם

רועי קולפ

יועץ עסקי עם ניסיון חיים בניהול קמעונאי כבעליו של רשת החנויות "צעצועון" שהיא אחת מהמובילות בישראל בתחום הצעצועים. אני מומחה בתחום הקמעונאות והגברת רווחיות . אני מציע יעוץ והכוונה בתחום הקמעונאות, ניהול עסק, ניהול תקציב מזומנים, ניהול מלאי, ניהול תזרים מזומנים, ניהול עובדים ויזמות.

יועץ עסקי עם ניסיון חיים בניהול קמעונאי כבעליו של רשת החנויות "צעצועון" שהיא אחת מהמובילות בישראל בתחום הצעצועים. אני מומחה בתחום הקמעונאות והגברת רווחיות . אני מציע יעוץ והכוונה בתחום הקמעונאות, ניהול עסק, ניהול תקציב מזומנים, ניהול מלאי, ניהול תזרים מזומנים, ניהול עובדים ויזמות. השירותים שאני נותן ייעוץ עסקי לעסקים, חברות וארגונים ייעוץ שיווקי הן בדיגיטל והן בחנויות קמעונאיות בניית מערכי שיווק ומכירות יעילים ועל פי תקציב קיים שיפור וייעול תהליכים לוגיסטיים בניית תוכנית עסקית והגדרת מטרות בניית שפה מיתוגית לעסק ליווי יזמים בהקמת עסק חדש משלב הרעיון ועד להקמה ליווי העסק אל מול אנשי מקצוע בתחומים שונים שיפתחו את הפעילות העסקית שלכם ניהול תהליכי פיתוח עסקי לעסקים קטנים ובינוניים

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אלכס אקרמן

Strategy consultant, specialized in leading innovation and growth in startups and large companies.

שם המשרד

iStartupAngels

מיקום

תל אביב - יפו

0

אלכס אקרמן

Strategy consultant, specialized in leading innovation and growth in startups and large companies.

Venture builder, serial entrepreneur, speaker on startup-related topics and strategic consultant that worked with more than startups over the last years. I founded startups that have raised close to $M and managed an angel investment group for years. I bring multidisciplinary experience in markets, solutions, strategy, business models and fundraising, and all that made it possible to help entrepreneurs build companies that change the world. I am a strategic thinker that understands the ingredients that turn early-stage companies into a success, and I am able to guide teams and work with them to achieve this success. Lived and worked in countries in Asia, Europe and U.S.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

מור עמיקם

נעים להכיר, אני מור עמיקם , מהנדסת תעשייה וניהול. במשך שנים ניהלתי את...

שם המשרד

VIA

מיקום

שבי ציון

0
שעת ייעוץ חינם

מור עמיקם

נעים להכיר,

אני מור עמיקם , מהנדסת תעשייה וניהול.

במשך שנים ניהלתי את חברת TOPMOLD

לאחר מכן יצאת לעצמאות – חברת VIA הינה חברה שעוסקת בליווי ויישום עסקי.

החברה נותנת שירות למגוון עסקים מתחומים שונים שרוצים להגדיל את כמות המכירות שלהם.

החברה דוגלת בליווי מותאם אישית ויש לה מוצרים המותאמים לכל עסק.

בנוסף לליווי החברה מציעה שירותי ניהול שוטף של תהליכים שיווקים בעסק. מפירסום ושיווק לשיחות מכירה וסגירת עסקאות ועד שירותי גביה. – כדי שהעסק יוכל להתמקד בעשייה ובצמיחת השירות או המוצר.

מלווה עסקית ומיישמת בפועל את הפעולות בעסק: *** תכנית יעוץ עסקי אחד על אחד תהליך ממוקד ואישי. מקבלים משימות וכלים שיגרמו למיצוי הפוטנציאל של העסק. *** בחינה עסקית בחודש אחד נזהה מה לא עובד בעסק שלך, איפה באמת נמצאות נקודות התורפה ונגרום לו להמריא. בסיום התהליך מתקבלת תכנית עבודה מפורטת עם פעולות ברורות לביצוע. *** ניהול שיווק מלא של העסק במיקור חוץ מעטפת מלאה: *קידום דיגיטלי *כתיבת תוכן ומיתוג *טלמרקטינג (שיחות מכירה) *טלמיטינג (פגישות וסוכני שטח) כל לקוח מקבל מנהל שיווק אישי שאחראי על כל המערך שהותאם לעסק. באחריותו : *לבנות את התכנית האסטרטגית *לבקר את העבודה הנעשית במחלקות השונות ולשפר תוצאות *להיות הגורם הבלעדי שבקשר שוטף וישיר עם הלקוח כדי לתת לך ראש שקט, תפעול מקצועי, אסטרטגיה ברורה, שליטה ובקרה לאורך זמן ושורה תחתונה – עוד לקוחות!  

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
שם המשרד

מיקום

0
שעת ייעוץ חינם

אבי

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רמי בן ישי

התייעלות ארגונית וליווי הנהלות

שם המשרד

מיקום

כל הארץ

0
שעת ייעוץ חינם

רמי בן ישי

התייעלות ארגונית וליווי הנהלות

שיפור ממשקים בתהליכי עבודה, מבנה ארגוני ובעיקר הנהלות וצוותים

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

דורון פהימה

חברת Mati Move חברה לייעוץ עסקי המתמחה בפיתוח יזמות מכל סוג ומתן ייעוץ...

שם המשרד

מטימוב יעוץ מימון והשקעות בעמ

מיקום

אבן יהודה

0

דורון פהימה

חברת Mati Move חברה לייעוץ עסקי המתמחה בפיתוח יזמות מכל סוג ומתן ייעוץ מימון והשקעות לעסקים קטנים ובינוניים.

חברת Mati Move חברה לייעוץ עסקי המתמחה בפיתוח יזמות מכל סוג ומתן ייעוץ מימון והשקעות לעסקים קטנים ובינוניים. אנו עובדים יחד ובשיתוף עם המרכז הארצי ליזמות ירוקה ואוהבים ותומכים בתחום זה. כ-שנים של ניסיון בעולם ייעוץ העיסקי מקנים לנו את היכולת להביא את העסק והרעיון שלך ליעדים חדשים במהירות, יעילות שיטתיות בשילוב עם מתן יחס אישי לכל לקוח

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי במסגרת מעו"ף (בסבסוד הרשות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה)

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

עמית איריץ

נעים מאד, אני עמית איריץ, מייסד ומנהל סוכנות הפרסום דה לינק, ואני עוזר לעסקים...

שם המשרד

דה לינק

מיקום

פרדס חנה-כרכור

0
שעת ייעוץ חינם

עמית איריץ

נעים מאד, אני עמית איריץ, מייסד ומנהל סוכנות הפרסום דה לינק, ואני עוזר לעסקים BB לייצר במהירות לידים ולקוחות עסקיים דרך לינקדאין באמצעות שיטה ייחודית ומוכחת שפיתחנו.

אני חי את עולמות הדיגיטל כבר למעלה מ- שנה – תכנות, SEO, קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק ובכללי – שיווק דיגיטלי. אבל שום דבר לא הכין אותי להפתעה שציפתה לי בלינקדאין… כשגיליתי את הכוח המטורף של הרשת הזו לפני כ- שנים, עזבתי הכל ובחרתי להתמקד רק בה – כדי להנגיש את היכולות שלה לכמה שיותר ארגונים.

אני אבא לשלושה, נשוי וגר בכרכור, ובזמני הפנוי מתופף, עושה ג'אגלינג ומשחק טניס עד שנפצע 🙂

את דה לינק הקמתי כדי לעזור לעסקים שרוצים להגיע לקהל עסקי. אנחנו פותחים לך דלתות מול בעלי תפקידים בארץ ובחו"ל ומייצרים לך לידים עסקיים בתהליך עבודה מדויק, ברור וענייני, שמביא תוצאות ומהר. דה לינק היא מסוכנויות הפרסום הבודדות בישראל המתמחה בלינקדאין ובאמצעות השיטה שפיתחנו אנחנו משלבים באופן ייחודי כלים מתוך ומחוץ ללינקדאין כדי להביא לך כמה שיותר לקוחות איכותיים ומדויקים במינימום זמן. מאז ליווינו מעל ל- חברות ממגוון תחומים: תוכנה, ייעוץ, סטארטאפים, תעשיה, יבוא, יצוא, חברות שרוצות לגייס משקיעים או למצוא מפיצים ועוד. עשינו שיווק לחברות ישראליות, חברות מחו"ל ורשתות בינלאומיות ושיווקנו אותן בכל רחבי הגלובוס (טוב, מלבד הקוטב הצפוני והדרומי…). הצוות שלנו נותן מענה מקיף לשיווק בלינקדאין הכולל כתיבה, ניהול פרויקטים, קידום ועוד. בנוסף, אנחנו מעבירים הדרכות לארגונים ובעלי עסקים שרוצים להביא לידים עסקיים מלינקדאין בעצמם ומלמדים כיצד ניתן לעשות זאת בחינם או כמעט בחינם. שירותיות היא ערך מרכזי אצלנו – אנחנו מקפידים על זמינות גבוהה ותגובה מהירה, קשובים מאד למשוב ונכונים תמיד לדייק, לשנות ולהתאים את הקמפיין, לייעץ ולתת מעל ומעבר כדי לעזור לך להשיג את התוצאות הרצויות.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

שרון שמואל

שיווק למטפלים – ליווי בשיווק דיגיטלי למטפלים ומאמנים בתור מי שהתחיל את דרכו...

שם המשרד

שיווק למטפלים - שיווק דיגיטלי

מיקום

רחובות

0
שעת ייעוץ חינם

שרון שמואל

שיווק למטפלים – ליווי בשיווק דיגיטלי למטפלים ומאמנים
בתור מי שהתחיל את דרכו בעבר בכלל כמתכנת, עבר הסבה לעיצוב גרפי ומשם לעולם הדיגיטל, הבנתי שאחד מהרצונות הכי חזקים שלי זה לעבוד בעבודה בעלת משמעות שתעזור לאחרים. כתוצאה מכך נתקלתי במספר מאמנים ומטפלים שלאחר שנכוו בתחום הדיגיטל והסושיאל, למדו ופתחו קליניקה, והתחילו לנסות להביא מטופלים מפה לאוזן, הבנתי את הקושי שלהם בלבטא את עצמם בעולם הדיגיטלי ולשווק את עצמם בצורה אותנטית כך שיוכלו להביא לקוחות משלמים לקליניקה לאורך זמן שמדוייקים עבורם. הרצון הזה שלי בא גם מתוך תחושת שליחות שהנה אני עוזר למטפלים לעזור לאחרים לשנות את חייהם. גם אני במהלך חיי עברתי טיפול CBT ארוך שעשה בי שינוי עצום וכך ניכר הרצון העצום והצורך להעביר את הידע שלי הלאה ועשיית הטוב  – זה האתגר האמיתי והחלטתי לקחת אותו בשתי הידיים – אתם לא לבד, אני איתכם יד ביד.

שיווק למטפלים – ליווי בשיווק דיגיטלי למטפלים ומאמנים מלמד אתכם לעשות את זה בצורה אותנטית תלמדו איך לשווק איך לפעול ,לתזמן פוסטים, ,להיחשף במקום הנכון עבורכם ולהגיע לקהל הנכון.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רוצה הכוונה למידע או יעוץ של מומחה - רשום לנו ונעזור לך עכשיו!

WhatsApp יצירת קשר

מאמרים נוספים

אסטרטגיה עסקית

icon

רשימת  KPI לחברות סטארט-אפ

התנהלות על פי מדדי ביצוע הוא כלי עוצמתי ויעיל מאוד להבטחה של...

קראו עוד ›
icon

הקמתי עסק חדש, באיזו צורה עליי להתאגד?

טרם הקמת העסק, אתם נדרשים לבחור באיזו צורת התאגדות להירשם. אפשר להתאגד...

קראו עוד ›
icon

מתי כדאי לי לפתוח עסק צדדי מהבית (ולהמשיך לעבוד כשכיר)

מתי כדאי לי לפתוח עסק צדדי מהבית (ולהמשיך לעבוד כשכיר) פתיחת עסק...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא אסטרטגיה עסקית

התייעלות עסקית

icon

כיצד עסק קטן יכול להתייעל ולהרוויח יותר

כיצד עסק קטן יכול להתייעל ולהרוויח יותר כבעל עסק קטן, חשוב לחפש...

קראו עוד ›
icon

איך לנהל מלאי באופן כלכלי

איך ניתן לחסוך כסף באמצעות ניהול נכון של מלאי?  אם ברצונכם שהעסק...

קראו עוד ›
icon

איך לנהל את הזמן והמשימות בעסק שלכם בצורה יעילה?

ניהול זמן טוב דורש תרגול יומיומי של תעדוף משימות וארגונן באופן שיכול...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא התייעלות עסקית

שיווק ומכירות

icon

כיצד למקסם את המכירות במסעדה שלכם

כיצד למקסם את המכירות במסעדה אם יש לכם מסעדה, אתם יודעים שהתחרות...

קראו עוד ›
icon

איך בונים רשת שיווק מוצלחת בעסק

איך בונים רשת שיווק מוצלחת בעסק פתיחת עסק חדש יכולה להיות גם...

קראו עוד ›
icon

איך לבצע שיווק של העסק ב-8 שלבים

8 שלבים לשיווק העסק שלך חקר הזדמנויות, זיהוי שוק היעד שלך, פיתוח...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא שיווק ומכירות

שימור לקוחות

icon

מיהו הלקוח האידיאלי עבור העסק שלך

לפני בניית אסטרטגיות שיווק, עליכם לזהות עבור מי אתם מתכוונים לקדם את...

קראו עוד ›
icon

תכנית נאמנות לקוחות – שימור לקוחות

בניית מערכות יחסים מתמשכות לוקחת זמן, אך התמורה לרוב שווה את המשאבים...

קראו עוד ›
icon

מה הן התלונות השכיחות ביותר בתחום המסעדות ואיך להימנע מהן?

מחקר של התאחדות המסעדות האמריקאית מצביע על כך, שבתחום המסעדנות, תלונות הלקוחות...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא שימור לקוחות

תכנית עסקית

icon

עלויות הקמה

כמה יעלה לפתוח עסק? קשה לדעת בוודאות, אך חשוב לתכנן בצורה מחושבת...

קראו עוד ›
icon

גיוס השקעה ראשונית לסטארט-אפ

אז איך מושכים משקיעים? מהיכן כדאי לגייס את ההשקעה הראשונה. ישנן מספר...

קראו עוד ›
icon

איך להכין תכנית עסקית פיננסית

תוכנית עסקית פיננסית היא סקירה כללית של הכספים והתחזיות שלכם לצמיחה. אינכם...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא תכנית עסקית

יש לכם שאלה?

טופס פניה ליועצים ונותני שירות

מבולבלים למי לפנות? לחץ כאן להתיעצות »

תפריט נגישות