גיוס השקעה ראשונית לסטארט-אפ

גיוס השקעה ראשונית לסטארט – אפ חדש 

קחו את הזמן לבדוק אם הרעיון שלכם הוא רעיון מוצלח קודם כל. בצעו מחקר וכתבו תוכנית עסקית לפני שאתם מחפש השקעה. לאחר מכן, הגיע הזמן לרגש את כולם ולמצוא את מקור המימון המושלם לסיבוב הראשון שלכם.

ישנן מספר דרכים לגייס מימון ראשוני:

א. מימון פיתוח באמצעות רשות החדשנות 

ב. מימון VC

ג. מימון המונים

ד. השקעה של אנג'ל

לכל אחת מהאפשרויות הללו יש יתרונות וחסרונות. לדוגמה, מימון דרך רשות החדשנות מאפשר לכם לשמור על רוב השליטה בחברה שלכם, אך הדרישות וההגבלות עלולות להיות נוקשים עבור חלק מהיזמים.

רשות החדשנות מציעה מגוון תוכניות מימון לסטארט-אפים, משלב הרעיון באמצעות "תוכנית תנופה" וממשיך במימון לחברות צעירות וחממות טכנולוגיות. התהליך הוא ביורוקרטי ולעתים בהליך של הקצאה תחרותית וכל מי שיזכה וינצל את המימון יידרש לקבל על עצמו את כללי ההחזר של רשות החדשנות (תמלוגים ממכירות) והגבלות שישמרו את הקניין וחלק מהייצור בישראל. 

חברות הון סיכון מממנות לא מעט מהסטארט -אפים המצליחים ביותר, אך הן עלולות להיות קשות להשגה והן עשויות לדרוש מכם ויתורים שאינכם מרגישים בנוח איתם. 

חיפוש אחר השקעה של "משקיעי מלאכים" (אנג'לים) עשוי להיראות מפחיד, אך למעשה הוא מאוד פשוט ונגיש ברגע שאתם מבינים אותו. משקיע מלאך הוא מישהו שמשקיע בסטארט -אפים כי הוא מאמין ביזם ובפרוייקט. כמובן שהם מעוניינים גם להרוויח כסף מהשקעותיהם. מערכות היחסים הן בדרך כלל אישיות ומעשיות יותר מקרנות הון סיכון, והם אף יכולים להיות חברים או בני משפחה של היזם.

באופן כללי, תצטרכו להציע חלק בחברה שלכם לאנשים שמעוניינים להשקיע. מה שאומר, שבסופו של דבר תהיה לכם פחות שליטה על החברה שלכם בטווח הארוך. זוהי אחת הפשרות של קבלת מימון חיצוני. עם זאת, רוב היזמים אכן זקוקים בסופו של דבר להשקעות ממקורות חיצוניים.

אז איך מושכים משקיעים? התחילו לדבר על המיזם שלכם עם כל מי שאתם מכירים. נצלו את רשת הקשרים שלכם, ראו מי מעוניין (או יש לו קשרים לאנשים שעשויים להתעניין), והכינו דק (מצגת למשקיע) לפני שתקיימו פגישות עם משקיעים פוטנציאליים.

המשקיעים רוצים ביטחון, שלמיזם שלכם יש סיכוי טוב לתת להם החזר בריא על ההשקעה (מכפילים של פי 10 ומעלה) , ולא יהיו מעוניינים לממן אתכם אלא אם תוכלו להוכיח שיש לכם מוצר טוב ביד ותוכנית ברורה להצלחת המיזם.

נותני שירות ויועצים בתחומים בו עוסק המאמר

Gil Rotem

גיל רותם מנכ"ל סוכנות ג'י פי אר. אני משתמש באסטרטגיות שיווק דיגיטלי מתקדמות...

שם המשרד

GPR SEO AGENCY

מיקום

ירושלים

0
שעת ייעוץ חינם

Gil Rotem

גיל רותם מנכ"ל סוכנות ג'י פי אר.
אני משתמש באסטרטגיות שיווק דיגיטלי מתקדמות ומייצר צמיחה בעסקים קטנים ובינוניים.ב GPR סוכנות קידום אתרים אנחנו מציעים לעסק שלכם מעלות של קידום ופרסום מקיף בגוגל.
קצת עליי 
מזה שנים שאני מעורה בעולם הדיגיטל באופן מקצועי, משתתף דינמי בכנסים ודיונים בתחום ומרחיב את הידע שלי בעזרת מחקר אלגוריתמים בכל יום ויומו. התחלתי את דרכי כשף במלון קינג דייוויד ו- ®intel, ובמקביל בזמני הפנוי למדתי את תחום השיווק הדיגיטלי, ומאז ועד היום אני מקדם אתרים לתוצאות גבוהות בגוגל.
עם האוכל בא התיאבון
כשהבנתי מה יש לי בידיים צלצלתי מיד למנהל חברת שיווק דיגיטלי (מהגדולות בארצות הברית) והבטחתי לו שלא יתאכזב במידה וייתן לי הזדמנות. ממש רגע לפני שחידשתי את החוזה בחברת ®intel קיבלתי ממנו את האוקיי והתחלתי בקריירה חדשה שנמשכת כבר למעלה משמונה שנים. כיום יש לי סוכנות משלי לקידום אתרים ופלטפורמות לכתיבת תכנים, אשר מספקות עבודה ליותר מ-כותבי תוכן ומקדמי אתרים.
איך אוכל לעזור לכם?
קצת בפן האישי

  • כשאני לא מקדם אתרים אני אוהב להקדיש זמן לילדיי ובת זוגתי, שאני פשוט משוגע עליהם.
  • לא נפגשתי באופן פיזי עם לקוחות כבר למעלה משנתיים.
  • אני מכור למשחקי ארקייד כמו SF. TEKKEN, PAC-MAN ועוד..
  • לאחרונה התחלתי לחבב טופו 😇.
  • מתוך מאות המאמרים, עמודי נחיתה, ואתרים שכתבתי, הכתיבה עליי היא ללא ספק הכי קשה.

אני מזמין כל אחד ואחת מכם לפנות אליי בכל שאלה או בקשה. אשמח לייעץ ולעזור.

גיל רותם הוא המנכ"ל והמיסד של חברת גי פי אר קידום אתרים & שיווק דיגיטלי, שם הוא מספק שירותי ייעוץ ומחקר בניית אתרים, כתיבת תוכן, חווית משתמש ואופטימיזציה למנועי חיפוש, וכן כיוון אסטרטגי לפרויקטים של לקוחות קידום אורגני של הסוכנות. גיל רותם עושה מקרי בוחן על בסיס יומי כדי להבין טוב יותר את האלגוריתמים והאג'נדות הפנימיות של מנועי חיפוש כמו גוגל, בינג וינדקס. גיל עוסק במדע נתונים כדי להבין את עקומות הקליקים והאלגוריתמים של עצי ההחלטה והתאמתם האישית להבנה וליישום בשיטות פרקטיות. רותם השתמש במגוון טכניכות ליצירת שיטות קידום אתרים מדויוקות. הוא חיבר למעלה מ-מאמרים ועבד על + פרויקטים של אופטימיזציה למנועי חיפוש. גיל רותם החל את קריירת השיווק הדיגיטלי שלו ב-באתר פייבר ו התקדם לתחום ה-קידום אורגני . גיל עבד עבור למעלה מ-עסקים מאז . גיל השתמש באופטימיזצת מנועי חיפוש כדי להגביר את חווית המשתמש, שיעורי ההמרה והמודעות למותג של עסקים ברשת במגזרים רבים כגון משפטים, קריפטו, מסחר אלקטרוני, שיווק שותפים, ואתרי עסק לעסק או עסק לצרכן . הוא אוהב לחקור אתרים, אלגוריתמים ומנועי חיפוש.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

דניאל גורלובצקי

אנחנו בוטיק שירותים טכנולוגיים, נותנים פתרונות בעולמות התוכנה (פרונטאנד, בקנד, מובייל, אוטומציה) ובעולמות...

שם המשרד

TLVTech

מיקום

תל אביב - יפו

0
שעת ייעוץ חינם

דניאל גורלובצקי

אנחנו בוטיק שירותים טכנולוגיים, נותנים פתרונות בעולמות התוכנה (פרונטאנד, בקנד, מובייל, אוטומציה) ובעולמות התשתיות (קלאוד, קוברנטיס, פינאופס, סקאופס). עובדים בעיקר עם סטארטאפים משלב סיד ועד ראונד F, ועם חברות ציבוריות כדוגמת מיקרוסופט, סיסקו, טבע ועוד…

קצת על מנכ״ל החברה:

קצת על החברה:

לתיאום שיחה, ניתן לבחור זמן בהתאם לזמינותך:

יש לנו התמחויות. בעולמות האפליקטיביים – אנחנו עובדים עם האקוסיסטם של js ובפייתון בעיקר. בעולמות התשתיות – aws, azure, gcp. קוברנטיס ומגוון OEMs.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

רונן ענבר

מומחה בהקמת מיזמים. בעל נסיון רב בכתיבת תוכניות עסקיות, הכנת מצוגת משקיעים, ניהול...

שם המשרד

ענבר דיגיטל

מיקום

נס ציונה

0
שעת ייעוץ חינם

רונן ענבר

מומחה בהקמת מיזמים. בעל נסיון רב בכתיבת תוכניות עסקיות, הכנת מצוגת משקיעים, ניהול מוצר ואפיון פיתוח מוצרים.
בעל צוות פיתוח תוכנה Off-Shore המפתח מערכות מידע, אתרים ואפליקציות.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

דורון פהימה

חברת Mati Move חברה לייעוץ עסקי המתמחה בפיתוח יזמות מכל סוג ומתן ייעוץ...

שם המשרד

מטימוב יעוץ מימון והשקעות בעמ

מיקום

אבן יהודה

0

דורון פהימה

חברת Mati Move חברה לייעוץ עסקי המתמחה בפיתוח יזמות מכל סוג ומתן ייעוץ מימון והשקעות לעסקים קטנים ובינוניים.

חברת Mati Move חברה לייעוץ עסקי המתמחה בפיתוח יזמות מכל סוג ומתן ייעוץ מימון והשקעות לעסקים קטנים ובינוניים. אנו עובדים יחד ובשיתוף עם המרכז הארצי ליזמות ירוקה ואוהבים ותומכים בתחום זה. כ-שנים של ניסיון בעולם ייעוץ העיסקי מקנים לנו את היכולת להביא את העסק והרעיון שלך ליעדים חדשים במהירות, יעילות שיטתיות בשילוב עם מתן יחס אישי לכל לקוח

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי במסגרת מעו"ף (בסבסוד הרשות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה)

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

איתמר אורן-ישראלי

בית פיתוח לאתרים ומערכות רשת. מומחה חנויות אונליין, Cyber Security, ושיקום אתרים אחרי...

שם המשרד

EOI

מיקום

באר יעקב

0
שעת ייעוץ חינם

איתמר אורן-ישראלי

בית פיתוח לאתרים ומערכות רשת.
מומחה חנויות אונליין, Cyber Security, ושיקום אתרים אחרי פריצות

בית פיתוח EOI הוקם בשנת במטרה לעצב מחדש את הקשר שבין לקוח לצוות הפיתוח שלו. צוות EOI מומחה לפיתוח אתרים בכל סקאלה, כולל ממשקי צד שלישי, פיתוח פלאגינים וצד שרת. אנו מפתחים כל דבר שעובד דרך דפדפן, החל מאתרי תדמית, דרך מסחר אלקטרוני ומרקטפלייסים, ועד מיזמים הרבה יותר מתוחכמים. מערכות SAAS, מערכות CRM ERP,שדרוג מערכות IVR, מערכות סליקה רבודה, מערכות בקרה וניטור, אינטיליגנציה מלאכותית וקריפטו. בין לקוחותינו, מימון ישיר, רשות הסייבר הישראלית, מיקרוסופט, payoneer.com ועוד. שירותי החברה: אפיון ופיתוח אתרים אפיון ופיתוח אתרי מסחר אלקטרוני תחזוקה שוטפת לאתרים אפיון ופיתוח מערכות ווב אבטחת אתרים שיקום לאחר פריצה הנגשת אתרים לבעלי מוגבלויות איחסון וגיבוי אתרים ועוד…

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
שם המשרד

mcpublish

מיקום

גן יבנה

0
שעת ייעוץ חינם

michael atia

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

אלכס אקרמן

Strategy consultant, specialized in leading innovation and growth in startups and large companies.

שם המשרד

iStartupAngels

מיקום

תל אביב - יפו

0

אלכס אקרמן

Strategy consultant, specialized in leading innovation and growth in startups and large companies.

Venture builder, serial entrepreneur, speaker on startup-related topics and strategic consultant that worked with more than startups over the last years. I founded startups that have raised close to $M and managed an angel investment group for years. I bring multidisciplinary experience in markets, solutions, strategy, business models and fundraising, and all that made it possible to help entrepreneurs build companies that change the world. I am a strategic thinker that understands the ingredients that turn early-stage companies into a success, and I am able to guide teams and work with them to achieve this success. Lived and worked in countries in Asia, Europe and U.S.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי לעולים ותושבים חוזרים במסגרת מעלו"ת (בסבסוד משרד הקליטה )

אילן אופיר

ניסיון רב בתפקידי ניהול מגוונים בארץ ובחו"ל והקמת מיזמים, עם רקע אקדמי של...

שם המשרד

מיקום

מודיעין-מכבים-רעות

0
שעת ייעוץ חינם

אילן אופיר

ניסיון רב בתפקידי ניהול מגוונים בארץ ובחו"ל והקמת מיזמים, עם רקע אקדמי של הנדסת אלקטרוניקה ו MBA אשמח לסייע לבעלי עסקים מתחילים ויזמים צעירים לנהל ולקבל החלטות נכונות ומיטביות לבניה של פעילות צומחת וריווחית

חניכה של יזמים ומנהלי חברות לשיפור והצמחת העסק יעוץ הקמת פעילות עסקית לעסק חדש או קיים יעוץ באסטרטגיה שיווקית וניהול עסקי בדיקת היתכנות למיזמים צעירים וקיימים

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

מירב שטרן

מומחית לפרסום ושיווק דיגיטלי. בניית אתרים ודפי נחיתה מקצועיים, הכוללים משפך שיווקי מותאם...

שם המשרד

מירב שטרן

מיקום

דבירה

0
שעת ייעוץ חינם

מירב שטרן

מומחית לפרסום ושיווק דיגיטלי. בניית אתרים ודפי נחיתה מקצועיים, הכוללים משפך שיווקי מותאם אישית ללקוח וכתיבת תוכן שיווקי איכותי. בניית ועיצוב לוגו. שיווק דיגיטלי בגוגל / פייסבוק / אינסטגרם.

בניית נוכחות דיגיטלית איכותית, לאחר שיחת אפיון וחשיבה אסטרטגית על מטרות השיווק שלכם. בניית ועיצוב לוגו. שיווק דיגיטלי בגוגל / פייסבוק / אינסטגרם.

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0
תכנית ממשלתית

יעוץ עסקי במסגרת מעו"ף (בסבסוד הרשות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה)

שם המשרד

קבוצת ורד

מיקום

רמת השרון

0
שעת ייעוץ חינם

אלון

דירוג של 0 משתמשים
מקצועיות
0
זמינות
0
אמינות
0
שירות
0

מאמרים נוספים

גיוס השקעה לחברת סטארט-אפ

icon

להכיר את המשקיע

ישנן סיבות רבות לכך שעסק יפנה למשקיעים חיצוניים לצורך גיוס הון. זה...

קראו עוד ›
icon

איך להכין "נאום מעלית" מנצח 

בין אם אתם מנסים לגייס כסף ממשקיעי מלאך (אנג'לים) או משקיעי הון,...

קראו עוד ›
icon

מצגת "דק" משופרת

רוצים לשפר את ה"דק" שהכנתם. קבלו טיפים מצוינים כדי שתוכלו להציג "דק"...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא גיוס השקעה לחברת סטארט-אפ

סטארט-אפ

icon

איך לא ליפול בהסכם השקעה בגיוס הון בסטארט-אפ?

גיוס משקיע חיצוני למי שאינו מנוסה עשוי להיראות כמו משא ומתן של...

קראו עוד ›
icon

כיצד להגיב כאשר אינכם יודעים את התשובה לשאלת משקיע

חשש גדול שיש לרוב האנשים לפני שהם פונים למשקיע הוא לגבי קבלת...

קראו עוד ›
icon

מימון לעסק או סטארט-אפ מחברים ומשפחה

איך לגייס מימון מחברים ומשפחה במינימום מתחים וחששות.

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא סטארט-אפ

פטנטים

icon

השלבים בפיתוח מוצר ודגשים בתהליך

השלבים בפיתוח מוצר ודגשים בתהליך  תהליכי פיתוח מוצר לרוב הם תבניתיים ובמצב...

קראו עוד ›
icon

איך לרשום סימן מסחר לעסק

רישום סימן מסחר הוא לפעמים צעד הכרחי כדי להבטיח את ההצעת ערך...

קראו עוד ›
icon

איך בוחרים שם לעסק?

איך בוחרים שם לעסק? מזל טוב, יש לכם מוצר או שירות שיהיה...

קראו עוד ›
לקריאת מאמרים נוספים בנושא פטנטים

יש לכם שאלה?

טופס פניה ליועצים ונותני שירות

מבולבלים למי לפנות? לחץ כאן להתיעצות »

תפריט נגישות